Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

2 минути глупости до същината на нещата: Какво да ви кажа, самообразовам се, но за определено познание се налага да се разделя с някой друг лев, без да съм убедена в мощността на Return Of Investment. Та, реших аз да експериментирам със SEO, ама без сайт, не става. Рекох си ОК, все един елементарен ще скалъпя. Попрочетох, че някои платформи били без обвързване с 1-2 годишни сделки и се зарадвах. Отивам на стъпка едно с домейните, ама стена - годинка е минимума, кажи-речи, загубих парите, които знам, че няма да се възвърнат, защото сайтът не е търговски (ами, не знам какво да търгувам, ако имате идеи, моля, споделете). Е, прежалих ги, щом са за образователна цел, значи това ще е и мой плюс.

Нахендриха ми безплатен пробен период на някакъв си техен сайт, викам си - ами, хубаво, тъкмо ще спестя време, така или иначе не го искам за дълго. Те са го избацали, нямаше за какво да се захвана като кусур, та реших да го ползвам за целите на SEO. Само дето, сега си нямам хал-хабер какво да правя. Очевидно е, че кодове и такива в HTML не мога да отворя (или пък мога), но не знам как да включа SEO-то. Пише, че са ми го дали автоматично към сайта и не се налага да правя нещо допълнително. Признавам, че още не съм се поровила подробно, но да не би да изпускам нещо много съществено като хостинг? Такова чудо не съм добавяла, а сайтът функционира. Как?

Отидох да се регна в Google Search Console и всяка опция ми е невалидна. Ще ви дам снимчоци, а ако ви дойде нещо наум - ще се радвам да споделите.

mANUAL.JPG

Structured DATA.JPG

Conzole.JPG

Dashboard.JPG

html.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Атанас Димов
      Здравейте понеже съм невеж във тази тема искам да започна нещо мое което ми е като хоби. Нещо като блог-сайт ще се споделят публикации анкети видеа и тн. Но не мога да разбера дали да взема споделен хостинг или wordpress много ми е чудно ... спрял съм се на един сайт от който да си хостна зададох въпроса си към тях като обясних какви намерения имам но за жалост нямам отговор мина достатъчно време затова питам тук
    • от Simona Yan
      Здравейте, извинявам се ако вече има такава тема...
      Искам да създам страничка от която мога да печеля пари тоест да има повече посещения.
      1. да помага на хора да си намерят работа тоест 2 раздела предлагащи и търсещи.Да сложа и реклами по-късно за да печеля пари.
      2.блог да пиша нещо и другите да пишат...
      3.имам много тетрадка с планове по различни предмети.Слагам подраздели бг,мат...и пиша плановете и учениците сега като гледам нищо не пишат ,а искат на готово...50ст на месец и така.
      Нямам друга идея за сега ще се радвам за мнението ви
    • от gkon93vg
      Привет,
      Продавам домейн за уейбсайт, който досега е използван в Англия.
      Ето информация за него:
      Име: Rubbish Less
      Платформа: Wordpress
      Ниша: извозване на отпадъци и рециклиране
      Посещаемост: 35/40 посещения месечно
      Цена: По договаряне
      За кого е подходящ: за хора с установен сходен бизнес или за тези, които тепърва имат визия за стартиране на такъв.

За повече детайли, свържете се с мен тук или на лично съобщение.
    • от Митко Симеонов
      Аз съм нов извинете ако това което ще напиша е за грешен раздел. Направих си сървар във една нова програма казва се five m това е модификация на gta v online ,направих си сървар ама незнам как до го публикувам и как да направи я ip и port за моят сървар.(порта трябва да 30120)

Благодаря предварително.
  • Дарение

• Добави ново...