Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добра вечер на всички

Имам следния проблем купих CD Kenwood KMM-123Y и го сложих на Опел корса Б 1996 година дизелов двигател 1.7 та проблемът ми е следния самото сиди грее доста отзаде алуминиевото радиаторче е като да си пекнеш яйца и както си карам върви добре после колоните почват да бръждят много му идва от самите колони за да прегрява така или имам скапана инсталация на колата мнения и солюции да предложите благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Директно ли захранвате тонколоните от плеара? Колко тонколони, колко ома са и как са свързани? От къде взимате захранване 12 волта?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сидито е купено направо със букса която се включва към фабричната на колата колоните си ги захранвам със кабели от самата инсталация които си бяха от дясно и от ляво и една малка колонка на вратата другата ми не работи за ом не мога да кажа с точност Mac трилентови а сидито е 4х50 чува се много добре и силно с него но Загрее ли се разваля качеството и дава ерор по някое време misswiring check working then Power on да но аз нямам хлабава клемана колоните или се товари много и трябва да го поуспокоя с усилвател или колата е прецакана.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато не получа конкретен отговор на въпросите ми не мога да взема отношение! Освен това обяснявате неграмотно и несвързано и не мога да схвана същността....Засега само мога да Ви препоръчам един усилвател за 30-40 лева и греенето ще спре!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Греенето може да е предизвикано и от лоша инсталация на колоните. Може да е проблем и на самото крайно стъпало на плеъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неработещата колонка във вратата провери. Там може да окъсява и да ти товари радиото и да загрява. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Nikaset
      Препоръчайте вокален педагог в София. На 23 години съм и досега не съм се занимавал с музика. Благодаря за отделеното време предварително. :)
    • от Reyko
      Здравейте, наскоро един приятел ми прати "уреда" по-долу, но за съжаление нито той- нито аз знаем какво е, поразрових се из нета 2-3 дена и нищо не намирам, може ли някой, който разбира повечко да каже какво е, къде мога да го намеря и колко струва. "Уредът" е светещ в синьо неон, който беше в ритъма на баса, като си слушах и пробвах на 13volume нямаше проблем, и си светкаше заедно с басс-а, като увеличих повечко - на 23, светеше повече и по-бързо, но за 2 секунди всичко изгърмя. Моля да ми дадете съвети къде мога да го намеря това и по възможност да е по-издръжливо. (Уредът е за говорител 12*)
      ПС: Пробвах и в алиекспрес, даже им писах и "ticket", но за сега нищо!

• от dzaabo
      Добър ден .
      Някой ако знае да ми предложи програма за СХЕМИ за зацепване на ангренажен ремък .
      Тук не става само за една марка автомобил а за повечето известни марки , които се карат в България .
      Може и да е платена но за предпочитане е ако има FREE
      Ако има възможност да е и на Бг език .
      Но приемам всички предложения .
    • от Ангел Александров
      Здравейте, от скоро време възнамерявам да си взема смесител/пулт, който да използвам в домашни условия (по-конкретно - за купони), но не съм напълно наясно с нещата.
      В момента съм се спрял на този: https://www.muziker.bg/behringer-xenyx-1202
      Най-общо, възнамерявам да вържа това:
      1. 2 безжични микрофона (с една майка) + 1 безжичен микрофон (с една майка) = 3 безжични микрофона и две майки.
      2. Две уредби, едната е Fenda 5.1 F6000U , другата е една AIWA SUPER T-BASS, стара, но върши добра работа.
      Идеята е целият звук да се контролира от едно място, затова търся пулт. Искам да знам този по-горе дали ще върши работа и евентуално да препоръчате нещо друго. Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.