Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Купих си лаптоп Asus GL503-GE и първоначално всичко работеше както трябва, днес като го включих, trackpad-а не работеше и на екрана нямаше мишка. Като сложа отделно мишка се оправя и работи нормално. Като се опитам да инсталирам наново драйверите от сайта на асус ми излиза това съобщение. Какъв може да е проблема?

Untitled.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе гледате на F-овете от 1 до 12 за квадратен символ на тъчпада. Като го намерите задържате натиснат Fn бутона и натискате бутона на тъчпада и така мисля ще се управи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се оправя с този метод при мен. Мисля че има нещо с драйверите. Touchpad-a дори го няма в Device manager

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от GermanecaBG
      Здравейте! Пред мен има два лаптопа. Единият е по-стар Asus X501A, а другият сравнително нов на 18 месеца ASUS X540SA. Разглеждах дъното на двата лаптопа с програмата CPU-Z и ми направи впечатление, че на по-старият модел му показва пълна информация за РАМ паметта (слотове, производител и т.н.). Докато на уж по-новият модел такава информация липсва. Дали има вероятност на модела Asus X540SA РАМ паметта да е запоена или менте? Ще покажа снимки.
      Ето тук е инфо за Asus X540SA

Ето и за модел Asus X501A
      exotic girl names and meanings

Лаптопите не съм ги отварял!
    • от Krasimir Terziyski
      Здравейте!
      Чудя се дали този лаптоп е добър избор за студент или ученик тоест гледане на филми, работа с програмите на Microsoft,   слушане в музика и сърфиране в Google . Ако не  можете ли да ми предложите някакви други лаптопи до 1000 лв. Благодаря!
    • от excuse-me-what-the-f
      Здравейте, търся си драйвери за волана, които баща ми ми купи преди много време.
      Помня, че играх Need for speed underground или underground 2 на предишния ми компютър, които е с windows xp.
      На новия ми компютър, с windows 10 x64 си инсталирах nfs hot pursit, но волана не работи, не мога да завивам с него. Влизам в настройките на играта и си задавам кое копче за какво да ми е - спирачка, ръчна спирачка, газта и nitro-то. Добре, ама като трябва да задам, че искам завиването наляво/надясно да се извършва с волана играта просто не засича движението на самото устройство.
      Сетих се, че когато го set-up-вахме за първи път, един човек, които явно ни помагаше да го инсталираме, каза "Вече има драйвери, момчето може да си играе най-нормално с кормилото" или нещо такова. 

Тогава осъзнах, че ми трябва моделът и марката, за да изровя това което ми е нужно, но нито пазим кутията, нито някъде по самия волан е написан моделът или марката. Има само USB universal serial bus и прословутите "Made in China" надписи ... -.-
      Моля, помогнете ми да си намеря драйверите, или поне да го накарам да работи, защото знам, че преди бачкаше. Опитах се да калибрирам от настройките няколко пъти, но не ми се получи. Noob-ска работа.
      https://files.fm/f/n9vqwjrt
    • от Oscar Santana
      Здравейте, 
       Отново притичвам към форумът този път с по голям проблем... та не знам дали помните миналата седмица имах проблеми с хард диска оказаха се лоши сектори, изхвърлих го и купих нов, сложих нив уиндолс 8.1 PRO (тъй като е най-добър за гейминг според мои наблюдения). Та всичко е както трябва, вървят игри и тн но това което забелязах още в началото когато инсталирах уиндолса на новия хард е че не иска да инсталира драйверите на видеото от сайта на производителя. Пренебрегнах факта и скочих директно на windows updates от където знам че се свалят автоматично макар и остарели малко. Всички драйвери съм свалил от сайта на леново, всички ъпдейти са инсталирани системата е изрядна... освен видеото. Пуснах си CS GO да играя, 40 FPS  на минимални, GTA 5 с 20FPS на минимални и тн... влезнах в Geforce Experience да оптимизирам игрите и кво да видя.. версията на драйвера ми е 376.54 който мисля че май е от 2014 година (същият инсталиран от windows updates). Отидох в сайта на Nvidia да сваля най-новите драйвери внимателно проверих ОС-то и всички други критерий и свалих най новият за моят чип (GT820M)  версия на драйвъра 398.85 и при инсталация ми казва " The graphics driver could not find compatible graphics hardware". Проверих в нета и пише че тряб ва да се едитне един от файловете "nvami.inf" с ID-то на чипа за да може сетъп-а да го разпознае но и това не помага...Дори Geforce Experience ми казва че драйвърът трябва да се ъпдейтне но не ми дава да го направя, ако имате идеи какво да правя моля споделете. 
      Благодаря предварително.

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване