Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Днес ми доставиха Xiaomi Redmi 5 plus, телефонът е чудесен за парите си, но имам един проблем - при разговор качеството на звука от слушалката е лошо- чува се все едно е издънен говорителят.
Имате ли представа дали си е така попринцип, или моят е дефектен :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, niksantwiksan написа:

Здравейте, 

Днес ми доставиха Xiaomi Redmi 5 plus, телефонът е чудесен за парите си, но имам един проблем - при разговор качеството на звука от слушалката е лошо- чува се все едно е издънен говорителят.
Имате ли представа дали си е така попринцип, или моят е дефектен :D

Не е така по принцип. Ремонта би трябвало да е не повече от 20лв с работата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твоят е дефектен. Случва се понякога, с евтини китайски телефони.

Имаш ли гаранция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случва се със всякакви телефони. С какъв РОМ ти дойде телефона? Китайската версия ли е или Global ? Можеш да го върнеш до 15 дни след покупката безпроблемно, на нас ни се случи с прахосмукачка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с връщането не важи ли само ако не е нарушена целостта на опаковката?Аз цял д н му се радвам, приложения си инсталирах, накрая звъня и греда.С глобален ром е май..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, свързах се с ЕМАГ чрез имейл и ми отговориха че мога да върна телефона, ако отговаря на "условията за връщане" : условия
Въпросът ми е : На гърба на телефона има един стикер (квадрате), който при пристигането отлепих и оставих в кутията.Стикерът си стои в кутията, но е отлепен от телефона, ще го приемат ли така според вас ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално телефон не съм връщал, но за прахосмукачката искаха всичко, пълен комплект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това казвам, всичко е налично, дори този стикер, просто не е залепен там където беше :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, niksantwiksan написа:

Това казвам, всичко е налично, дори този стикер, просто не е залепен там където беше :D

Няма да имаш проблем с лепенки и найлонови опаковки. Кутията трябва да е здрава и всичко вътре да е налично. Нормално е да си разопаковал другото. 

Шаоми по принцип правят качествени телефони и твоя случай си е рядкост. Мислех че става въпрос за втора ръка телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам тоя телефон. Бърз е като стрела но графиката лагва (анимациите) пробвал съм с къстъми и стоков глобален rom. Нямам проблем със слушалката, но имам проблем с батерията - зарежда до 93% макс и не ще повече! Good work, Xiaomi...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване