Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, наскоро един приятел ми прати "уреда" по-долу, но за съжаление нито той- нито аз знаем какво е, поразрових се из нета 2-3 дена и нищо не намирам, може ли някой, който разбира повечко да каже какво е, къде мога да го намеря и колко струва. "Уредът" е светещ в синьо неон, който беше в ритъма на баса, като си слушах и пробвах на 13volume нямаше проблем, и си светкаше заедно с басс-а, като увеличих повечко - на 23, светеше повече и по-бързо, но за 2 секунди всичко изгърмя. Моля да ми дадете съвети къде мога да го намеря това и по възможност да е по-издръжливо. (Уредът е за говорител 12*)

ПС: Пробвах и в алиекспрес, даже им писах и "ticket", но за сега нищо!

IMG-34735e42a35b2d5871fb5778e5d8e768-V.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората са казали, че всичко идва от Илиенци! Потърси из контейнерите им. Ако се чудиш от къде се снабдяват - ами от Илиенци! И по-нататък наникъде не отива стоката!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• Гост
      от Гост
      Толкова търсих но нищо не ми излиза 
      не помня текста нито кой я пееше но помня че бяха две певици (чалга е) и пееха за мъж , клипа имаше мъж който работи във бар и беше барман до колкото си спомням , песента не нова а е от по старите.
      ако някой се сеща за коя песен говоря моля пишете
    • от Soviet Soldier
      Здравейте!

От известно време забелязвам, че еквалайзерът в приложението на google "Play Music" отсъства. Какво се е случило, вече и за това ли трябва да се плаща, или просто е премахнат напълно? С Андроид 9 съм и всичко по телефона е актуализирано. След последната актуализация преди седмици на Play Music еквалайзерът, който се намираше в "Настройки" изчезна. Някаква информация по въпроса? 
    • от Емил Джоргов
      Търся стара песен от 80 или 90 години сппомням си че клипа пееха мъж и жена пееха в градина с цветя и голям басеин с цветя в него имаше плуваше голяма змия песента завършваше п подобен начин повтаряше се няколко пъти точно накрая for night for always the day
    • от Velizar Yasenoff
      Здравейте, искам да направя група която да свири всякакви жанрове музика! Не е задължително музикално образование, просто стига да имате нюх към стила музика и разбира се да може да свирите на даден инструмент. Също така ще е добре някой да разбира от Daw програми като fl studio и др. Аз съм от Севлиево.
    • от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване