Премини към съдържанието
kyoshinn

Търся най-изчистения Windows 7

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Та, след скорошните проблеми с микрофона ми, след това и със звука и поредица от други неща, реших да си преинсталирам Уиндоуса. Да, обаче се оказа, че съм си изгубил и 2-та диска (с Уиндоуса и с драйвърите). Търся най-изчистения Уиндоус 7, който е без допълнителни регистри, настройки, ъпдейти и какво ли още не.

Реално, търся най-изчистената версия, на която след преинсталацията ще кача драйвърите, офис пакета, 1-2 програми и 1-2 игри. Това ще е всичко.

Ще помоля за директен линк, а не - отиди там, виж т'ва, свали т'ва, направи онова и гледай т'ва, ама не т'ва, а онова...

Свалям, качвам на диска, преинсталирам.

Редактирано от kyoshinn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, kyoshinn написа:

...

Като всеки уважаващ себе си българин - не смятам да заплащам за ключовете и прочие :D 

...

Моля прочетете точка 2.10 от правилата на форума!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи изчистен? Най-сигурно е от microsoft, като тегленето става през този сайт:

https://tb.rg-adguard.net/public.php

Windows може да се ползва и без регистрация, просто няма да е активиран и някои функции ще са ограничени. Вече има разни допълнително орязани версии по различни тракери и сайтове, но няма гаранция за произхода им и какво и как ще работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Какво значи изчистен? Най-сигурно е от microsoft, като тегленето става през този сайт:

https://tb.rg-adguard.net/public.php

Windows може да се ползва и без регистрация, просто няма да е активиран и някои функции ще са ограничени. Вече има разни допълнително орязани версии по различни тракери и сайтове, но няма гаранция за произхода им и какво и как ще работи.

Под изчистен, имах точно това в предвид, да не е пълен с ненужни ъпдейти и прочие, като цяло неща, които не ми трябват.

Благодаря за линка, най-вероятно ще използвам него. Иначе какви функции ще са ограничени ? Реално стига да не ми пречи на нормалната работа с офис пакетите, браузване игри и филми, значи всичко е наред.

преди 3 минути, PigManu написа:

Пусни и тема някой да ти го инсталира!!!

Виждам, че имаш желание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, kyoshinn написа:

Виждам, че имаш желание.

Не си пуснал тема!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, kyoshinn написа:

Търся най-изчистения Уиндоус 7, който е без допълнителни регистри, настройки, ъпдейти и какво ли още не.

Windows 7 .ISO е най-изчистения , след инсталация можеш да му спреш ъпдейтите, настройките зависят само от тебе, никакви допълнителни регистри не идват сами. Май не знаеш какво търсиш или не можеш да го формулираш правилно. Какво те е страх от ъпдейтите-от тях ще дойде SP1 (ако знаеш какво е това), българския език, подобрения в много области и повишена сигурност. Свалянето от Майкрософт предполага наличието на продуктов ключ, иначе не може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, B3M2W0 написа:

Windows 7 .ISO е най-изчистения , след инсталация можеш да му спреш ъпдейтите, настройките зависят само от тебе, никакви допълнителни регистри не идват сами. Май не знаеш какво търсиш или не можеш да го формулираш правилно. Какво те е страх от ъпдейтите-от тях ще дойде SP1 (ако знаеш какво е това), българския език, подобрения в много области и повишена сигурност. Свалянето от Майкрософт предполага наличието на продуктов ключ, иначе не може.

По-скоро не знам как да го формулирам. Спрях се на предложението на Raze. Предполагам няма да имам проблем с него, дори и да не го активирам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще имаш 1 месец период да го ползваш и после ще ти излиза съобщение за активация и ще дава черен екран на десктопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, kyoshinn написа:

По-скоро не знам как да го формулирам. Спрях се на предложението на Raze. Предполагам няма да имам проблем с него, дори и да не го активирам ?

Изобщо не си мисли, че ще можеш да използваш неактивиран уиндоус за каквото и било. Всичко е направено така, че да няма друг начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Колев60 написа:

Ето Ви реакцията от сайта посочен от линка на Raze!  Ами сега??

ScreenShot001.jpg

Явно, проблема е при теб. При мен няма проблем, дори започнах да свалям. Реално чета по форумите в момента и най-вероятно ще използвам Windows 7 Loader by DaZ (няма да давам линк, че пак ще е против правилата :D), за да го "активирам".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само ultimate версията на windows 7 е достъпна за сваляне. Ако беше пробвал различните опции, щеше да разбереш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 3 часа, Raze написа:

Ще имаш 1 месец период да го ползваш и после ще ти излиза съобщение за активация и ще дава черен екран на десктопа.

И на 20 минути ще се рестартира

преди 3 часа, kyoshinn написа:

Windows 7 Loader

Уж искаше изчистен Windows 7, a ще си закачиш радости...
И като не го актуализираш, смяташ ли, че ще е по-бърз и по-безопасен?
Минимум 80 ъпдейта ще са ти необходими.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, DarkEdge написа:

Това второто за пръв път го чувам, сега ще тествам на виртуалката, там го имам инсталиран от доста време и дава, че иска акивация.

@DarkEdge стана вече половин час не се е рестартирал, за това не си прав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, DarkEdge написа:

Уж искаше изчистен Windows 7, a ще си закачиш радости...
И като не го актуализираш, смяташ ли, че ще е по-бърз и по-безопасен?
Минимум 80 ъпдейта ще са ти необходими.

Oправих се. Инсталирах си Уин-а от линка на Raze и го активираш чрез лоадера, всичко е ток и жица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване