Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди всичко се извинявам ако съм сбъркал форума.

Добър ден. Търся да си закупя Смарт/фитнес гривна, но не знам каква точно, защото е пълно  с всякакви. Гледах в OLX, но и там има доста. Нещата които търся да има в гривната са по възможност да има :
Хронометъ/таймер, крачкометър, час/месец/дата, да е водоустойчива (не е задължително да е напълно-да може да се плува) и да работят с Iphone.
В олх има доста, но се спрях на моделите : ZeFit i sony swr12.
Каква е главната разлика между моделите на ZeFit1/2/3 и 4, и с какво се различава ZeFit със Sony swr12.
Благодаря предварително и дано да съм си формулирал добре въпроса :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли да ги потърсиш в Google? Ето само част от информацията, която можеш да намериш:

https://ardes.bg/news/2017/05/mykronoz-zefit2-i-zefit3-shveytsarskite-fitnes-grivni

https://www.sonymobile.com/bg/products/smart-products/smartband-2/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май се отказах от Sony smartband 2, защото няма екран (не го знаех преди).

Търсих доста да сравня гривните на ZeFit 2/3/4 и 4HR. Но какви са им главните разлики и коя е най-добрата и с какво превъзхожда другите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря са отделеното време. Взех си ZeFit 4hr и съм доволен от всичко, но само не знам как да си проследя съня. Трябва ли да е включен bluethoot-а, или как. Някой ако знае ще се радвам да сподели.

И да не отварям нова тема - ще попитам нещо - коя колонка е по-добра. JBL GO / JBL GO2 / JBL PLUS или JBL clip , Или jbl clip 3 (според мен clip 3 е най-добра, но с какво толкова превъзхожда другите ?

Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.