Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, навигацията на телефона ми не работи :(  пробвала съм доста навигации, но никоя не иска да работи. Каква може да е причината и как да я оправя. Телефона е LG G5. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като не знаеш каква е причината - носиш телефона на човек, който разбира, да го оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носих го, но нищо не направи, уж разбирал. Затова реших сама да се помъча и да питам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А изписва ли някаква грешка.Инсталацията как протича?Какви навигации сте инсталирали,работи ли GPS модула на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, hristo58 написа:

А изписва ли някаква грешка.Инсталацията как протича?Какви навигации сте инсталирали,работи ли GPS модула на телефона.

Инсталират си се без проблем. Пробвала съм Google maps, Waze, TomTom, и още много, никоя не иска да работи. А GPS модула на телефона как да го проверя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да включите модула чрез докосване на иконата за GPS модула в настройки.

https://soringpcrepair.com/turning-on-gps-on-android-devices/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише че няма gps връзка,а с тази програма си намира сателити. Възможно ли е да е софтуера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или е софтуерът, или е хардуерът, друго няма :) .

Но трябва някой разбиращ човек да го види какво точно му е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да ти пратя работеща версия на iGo Primo,но не знам как да я кача,за да я изтеглиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я имам вече качена, мога да я споделя, не знам дали ще помогне.

Но в случая бих препоръчал да се пробва със Sygic. По-бързо се свързва със сателитите от iGo Primo NextGen, имам ги и двете на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С коя версия на андроид е устройството? Правено ли е фабрично нулиране? След като засича сателитите с тестови програми, значи трябва да си работят нормално и с друг софтуер. Да не би да е забранено в настройките на приложението да се ползват GPS данни? Какво съобщение точно дава google maps примерно? Надявам се, че тестваш на открито и изчакваш няколко минути за първоначална инициализация на данните от сателитите? Пробвай и да инсталираш следното приложение:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eclipsim.gpsstatus2

Избираш от менюто "manage A-GPS state" след това "reset" и после "download" - последното съответно с включена интернет връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.