Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, наскоро си купих “Witcher 3” та някой знае ли на коя книга отговаря играта (логично е да е на 3-тата, но не съм сигурен) 

поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На никоя. Сюжетът в игрите се развива след книгите. Доколкото знам, разработчика се е допитвал до автора за мнения и съвети, но историята е тяхна. Просто използват теми, герои и всичко останало.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силно препоръчвам да се прочетат и книгите. Едно от любимите ми описания на битка в книга е това при Бренна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 12.08.2018 г. в 14:18, Stanimirstoichev написа:

Здравейте, наскоро си купих “Witcher 3” та някой знае ли на коя книга отговаря играта (логично е да е на 3-тата, но не съм сигурен) 

поздрави!

Вещерът 3 е много добра игра. На моменти малко дотягат сайд-куестовете, но историята е страхотна и тя поддържаше интереса ми до края. Направо я "изядох" цялата игра, но тя пък "глътна" и доволно от времето ми - над 220 часа геймплей. Препоръчвам ти да започнеш от 1-вия Вещер и така да ги изиграеш всичките, ако още не си го направил - а не като мен отзад-напред. Вещерът 2 е също много добра, но и много оплетена и с много "пинизи" игра. Даже някои геймъри я предпочитат пред 3-та.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро отново ги преиграх с идеята да си ги припомня преди третата. Е, още чакам някоя по-свястна видеокарта, че да пуцам тройката :D Иначе и двете предни части са супер добри игри. Просто нямат пропуск от CD Projekt.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.