Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Всичко, което е "Samsung", е пълен боклук. Стой далече от тази марка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз виждам един модел, но явно с три разновидности.
Какви са разликите между трите?

Редактирано от algor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Който искаш си вземи,телефона от трите линка е един.

А защо на единия телефон задния капак е различен и защо на единия пише international version а на другите - не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, gorelka написа:

А защо на единия телефон задния капак е различен и защо на единия пише international version а на другите - не

За капака не знам,питай продаващите го,international version е международна версия,може би се има предвид,че не е кодиран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версии на Galaxy J8:

J810F - "глобална" ;

J810G - за продажба в Индия;

J810Y - за Азия;

J810M - за Бразилия и Латинска Америка.

На практика е един и същ телефон, може да има някакви дребни разлики. Примерно за Азия няма вариант с 64GB хранилище.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RudeBoy написа:

Версии на Galaxy J8:

J810F - "глобална" ;

J810G - за продажба в Индия;

J810Y - за Азия;

J810M - за Бразилия и Латинска Америка.

На практика е един и същ телефон, може да има някакви дребни разлики. Примерно за Азия няма вариант с 64GB хранилище.

Между тези 4 версии възможно ли е да има разлики във външния вид? Във Европа се използва f версията и ако аз си купя m или y версията възможно ли е да имам някакви проблеми? всичко ли ще бъде наред все едно съм с f версията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз как мога да знам?!? Не съм:

%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%

Това е нов модел на пазара, едва ли ще има някой да е ползвал всички версии, и то в България, че да може да ти каже.

Като искаш да нямаш проблеми - купи си го от български магазин, с 2 години законна гаранция, и осигурен фирмен сервиз.

Аз мога да кажа, че почти 2 години вече съм с Galaxy J7, купен от Технополис, но по спецификации версията е за Индия, Пакистан и Шри Ланка :) . Никакви проблеми не ми е правил, даже го ъпдейтнах от 6.0 до 7.0 с индийски ROM през Odin, и след това си получава нормални OTA ъпдейти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, RudeBoy написа:

Това е нов модел на пазара, едва ли ще има някой да е ползвал всички версии, и то в България, че да може да ти каже.

Като искаш да нямаш проблеми - купи си го от български магазин, с 2 години законна гаранция, и осигурен фирмен сервиз.

Аз мога да кажа, че почти 2 години вече съм с Galaxy J7, купен от Технополис, но по спецификации версията е за Индия, Пакистан и Шри Ланка :) . Никакви проблеми не ми е правил, даже го ъпдейтнах от 6.0 до 7.0 с индийски ROM през Odin, и след това си получава нормални OTA ъпдейти.

Ако се продаваше в България щях да си го купя, но го няма в България. Скоро питах samsung кога ще го внесат в България а те ми казаха, че нямат информация дали изобщо някога ще го внесат.

преди 18 минути, RudeBoy написа:

И аз съм от 2 години с galaxy j7. И аз щях да си го купя от технополис, но беше свършил и си го купих от друг магазин. Технополис наистина ли продават телефони които са за индия? Ако си го бях купил от технополис и моя ли щеше да е индийски?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.08.2018 г. в 21:26, Деянчо написа:

Всичко, което е "Samsung", е пълен боклук. Стой далече от тази марка.

Деянчо,  не коментирай така мащабно Самсунг , без да си го докосвал.....:lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"Докосвал" съм го и все още го "докосвам" за съжаление. Нема денги за нов, иначе отдавна да се е озовал в кофата, където му е мястото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Деянчо написа:

"Докосвал" съм го и все още го "докосвам" за съжаление. Нема денги за нов, иначе отдавна да се е озовал в кофата, където му е мястото.

А значи още не ти е изневерил, но е бавен? Ами нормално за стар модел....;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Стар е, да - на година и половина. Единият канал на слушалковия жак не работи. Няма достатъчно памет, защото са нашибали един куп приложения, които никой не ползва. На всичкото отгоре тези приложения не могат да се изтрият. Старият ми Samsung вися два месеца по сервизите, защото му беше изгоряло говорителчето, което ти възпроизвежда говора на човека отсреща. Този дефект ми го даде 2-3 месеца след закупуването му. Който иска да се прекаца, Samsung е марката, която ще му сбъдне тази мечта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Деянчо написа:

Стар е, да - на година и половина. Единият канал на слушалковия жак не работи. Няма достатъчно памет, защото са нашибали един куп приложения, които никой не ползва. На всичкото отгоре тези приложения не могат да се изтрият. Старият ми Samsung вися два месеца по сервизите, защото му беше изгоряло говорителчето, което ти възпроизвежда говора на човека отсреща. Този дефект ми го даде 2-3 месеца след закупуването му. Който иска да се прекаца, Samsung е марката, която ще му сбъдне тази мечта.

Самсунг наистина са кофи в бюджетния клас,но в среден и висок клас са на високо ниво и кусур няма да се намери,затова аз например за бюджетен или среден клас предпочитам xiaomi  или huawei.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Деянчо написа:

Няма достатъчно памет, защото са нашибали един куп приложения, които никой не ползва. На всичкото отгоре тези приложения не могат да се изтрият. Старият ми Samsung вися два месеца по сервизите, защото му беше изгоряло говорителчето, което ти възпроизвежда говора на човека отсреща. Този дефект ми го даде 2-3 месеца след закупуването му. Който иска да се прекаца, Samsung е марката, която ще му сбъдне тази мечта.

Телефона ти има малко памет, вероятно защото е нисък клас. При един нормален телефон с 3-4 гиги рам, не би трябвало да има проблем с недостиг на памет със системните андроид бози. Съжалявам, че си разочарован от марката, обикновено така става при ниския клас, но при мен е точно обратното. В продължение на години ползвам само висок клас Нокия и Самсунг и не са ме разочаровали....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 минути, AAUUXX написа:

Самсунг наистина са кофи в бюджетния клас,но в среден и висок клас са на високо ниво и кусур няма да се намери,затова аз например за бюджетен или среден клас предпочитам xiaomi  или huawei.

Еми, то персийски килим за 10 лева няма. Качествената стока на пазара е с висока цена (поне в повечето случаи). Няма как да ти хвърля за някакъв си там мобифон една хилядарка, че и повече. Аз лично бих си останал с някоя стара Nokia. Тези телефони си бяха железни, а не боклуци като сегашните. Ама ако съм с някоя такава тухла, мацките няма да ме искат. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деянчо написа:

Еми, то персийски килим за 10 лева няма. Качествената стока на пазара е с висока цена (поне в повечето случаи). Няма как да ти хвърля за някакъв си там мобифон една хилядарка, че и повече. Аз лично бих си останал с някоя стара Nokia. Тези телефони си бяха железни, а не боклуци като сегашните. Ама ако съм с някоя такава тухла, мацките няма да ме искат. :cool:

На мацките няма да им показваш нокията,а друго...На старите нокии им мина времето,смартфона си е удобство просто трябва да се избира по-добре при покупка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, AAUUXX написа:

На мацките няма да им показваш нокията,а друго...На старите нокии им мина времето,смартфона си е удобство просто трябва да се избира по-добре при покупка.

Нали? По-добре тънък телефон и дебел... хъ-хъммм..., отколкото обратното. :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчаквам ви да се спрете, ама явно няма къде другаде да си ги мерите...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.