Премини към съдържанието
Tend

Проблем при изтриване на "data" от игра под android 5.0.1

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. Имам таблет Lenovo tab7 с android 5.0.1 .Проблема е, че не мога да започна една игра от началото. Смених на таблета Google aкаунта с друг, новосъздаден, но щом я инсталирам пак ми тръгва играта от там до където съм стигнал. Пробвах с "clear data" но пак не се получава. Как е възможно, когато това са два отделни акаунта в Google. Да не би да са свързани заедно или нещо подобно. Исках да вкарам друг акаунт, на Yahoo и на Yandex , но таблета не ми позволява.

Благодаря предварително за помоща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя е тази игра? Да не би да си прави някакви записи на карта памет или в папката с потребителските файлове - вътрешната достъпна памет на устройството? Някакъв акаунт ползва ли самата игра като играеш, може ли да сменяш акаунта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта е Smashing Four. Не ползва самата игра акаунт, само този на Google Play, който е. Другото, което е че играта я имам инсталирана на BlueStacks , но там акаунта за GooglePlay е друг. Не знам дали си прави записи в потребителските файлове.

Видях друг начин директно от Google акаунта а от там в "Apps with access to your account" изтрих достъпа на играта, но щом я инсталирам и я обвържа с акаунта тя пак си помни всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво ще рече това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Записите се пазят в акаунта ти в гугъл. Виж някъде през настройките на самата игра дали няма нулиране или изтриване на запис/акаунт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето от Google акаунта я изтривам играта и не се получава. В самата игра няма такива настройки, за които говориш.

SF111.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А след това самата игра не иска ли пак да си въведеш акаунт? Казах ти през настройките на играта търси изтриване. Нали каза, че си влязал и с друг акаунт на таблета, защо пак влизаш със стария акаунт, където са записите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не влизам със стар акаунт. Преди час, два направих нов акаунт и щом го добавих в таблета и инсталирах играта и влезнах през него се получи това. Самата игра иска да въведа акаунт, но да направя още един ли. Те вече станаха 3 с този от yahoo , който имам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами щом играта ти иска да въвеждаш акаунт, логично е там да се пазят записите. Въведи друг акаунт ако имаш или си направи нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих си нов профил току що, изтрих играта от таблета и я инсталирах наново, когато ми поиска да се свърже с профил въведох новия, който не съм вкарал даже в таблета все още, но резултата е нулев. Имам чувството, че всички акаунти в Google са свързани, не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.