Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, дано темата е за тук. (Ако не е извинявам се)

Искам да попитам, майка ми е подписала договор на лизинг от технополис на 04.09.2018. (Купи ми телефон на изплащане) Обаче точно, този телефон е намален в друг сайт с 50% намаление. Та може ли да се откаже от този договор? И, ако да как става? 

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Думата лизинг има ли я в договора? Мисля си, че по-скоро е договор за кредит

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, sofiatraffic написа:

Здравейте, дано темата е за тук. (Ако не е извинявам се)

Искам да попитам, майка ми е подписала договор на лизинг от технополис на 04.09.2018. (Купи ми телефон на изплащане) Обаче точно, този телефон е намален в друг сайт с 50% намаление. Та може ли да се откаже от този договор? И, ако да как става? 

Благодаря предварително!

Ако договорът е сключен от разстояние, има 14-дневен срок, в който да се откаже и да върне устройството, но не гледайте Технополис, а фирмата, с която е сключен договора за лизинг.
Там работят TBI, BNP Paribas, DSK и Unicredit, ако не се лъжа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да развалиш договор за лизинг е едно - това се договаря с фирмата лизингодател. Обаче да върнеш телефона и да си вземеш парите (което всъщност искаш :)  ) е друго - това вече зависи от Технополис. Ако телефонът не е купен с продажба от разстояние (т.е. поръчан по интернет) - нямаш основание да искаш да го върнеш. 

Друг е въпросът, че в този "друг сайт", за да е същият модел на половин цена, трябва да има нещо гнило.

За какъв телефон става дума - марка и модел?...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, RudeBoy написа:

Да развалиш договор за лизинг е едно - това се договаря с фирмата лизингодател. Обаче да върнеш телефона и да си вземеш парите (което всъщност искаш :)  ) е друго - това вече зависи от Технополис. Ако телефонът не е купен с продажба от разстояние (т.е. поръчан по интернет) - нямаш основание да искаш да го върнеш. 

Друг е въпросът, че в този "друг сайт", за да е същият модел на половин цена, трябва да има нещо гнило.

TBI мисля че е. Та с две думи немога да го върна?

преди 14 минути, RudeBoy написа:

iPhone SE

Та ще мога ми а разваля кредита да върна телефона? Купен е вчера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя на 1/2 цена да не се окаже реплика? Чети внимателно!

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не ме ли четеш какво пиша?!? :angry: 

Дали можеш да развалиш кредита - питай човек от TBI ! Дали можеш да върнеш телефона - питай началника на отдел "Ком & ком" в Технополис! Аз не съм нито едното от двете.

Ако телефонът не е разпечатан - имаш някакъв шанс. Обаче ако си го ползвал - забравѝ. Особено ако вече си го заключил към iCloud.

И в момента този модел в Технополис е на цена 599 лв. Къде си го намерил за 300, нов?...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, sofiatraffic написа:

намален в друг сайт с 50% намаление.

Оригинален телефон (техника) с 50% намаление, няма!!!

Дай го този сайт да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.