Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Решил съм да си купувам скоро нов лаптоп, тъй като старият вече издава багажа най-вече заради възраста си. Спрял съм се на Asus GL703GS-E5011T . Цената в два магазина е под 1500 паунда: box.co.uk и laptopsdirect . Живея в Англия, така че ще се купува от местен и-нет магазин. Питанията ми са: За тези пари може ли да се намери нещо по-добро за  игри основно (моля без предложения за настолен комп!!!) и едно питане за видео картата: Гледах в ютуб и четох ревюта на лаптопи и как при видео картите от серия 10хх на нвидиа не се споменава ако е урязан вариант. Не знам дали се изразявам правилно, но имам впредвид че  в някои по- тънки машини пак слагат например 1050 или 1060 но е с доста занижени честоти заради охлаждането. В този лаптоп 1070 "нормална" ли е? 

Като изисквания имам основно: да е 17 инча и с добър екран (IPS или подобен желателно) видео карта 1060 поне и цена до 1500 лири. Сегашният лаптоп е сигурно вече на 5-6 години и се надявам и новия да изкара толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра е машинката, която си харесал. По-добро от последна версия 6 ядрен процесор Intel и GTX 1070 едва ли ще има за такива пари. На какви честоти ще работи картата, можеш да видиш в ревюто по-долу или някое подобно. Дори и да са малко занижени, това едва ли ще го усетиш. Имай в предвид, че си греят яко компонентите и е възможен тротълинг при по-тежки задачи, но за игри не би трябвало да има проблеми.

https://www.ultrabookreview.com/19927-review-asus-rog-strix-gl703/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.