Премини към съдържанието
denden1990

компютъра не разпознава игрите

Препоръчан отговор

Здравейте, имам един вероятно  глупав въпрос.  Как да пусна игра, компютъра не ми разпознава файловете и ме пита с коя програма да ги отвори? Бихте ли ми казали как да направя тези файлове разпознаваеми ? Играта е инсталирана и би трябвало просто да натисна старт бутона и да тръгне вместо това  не я разпознава ...image.png.4d5939ea5185a7aacd6ed9004f9e9a87.png  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, denden1990 написа:

Здравейте, имам един вероятно  глупав въпрос.  Как да пусна игра, компютъра не ми разпознава файловете и ме пита с коя програма да ги отвори? Бихте ли ми казали как да направя тези файлове разпознаваеми ? Играта е инсталирана и би трябвало просто да натисна старт бутона и да тръгне вместо това  не я разпознава ...image.png.4d5939ea5185a7aacd6ed9004f9e9a87.png  

Имаш проблем със задклавиатурното устройство

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Freem@n написа:

Играта НЕ е за Windows !

Ако изобщо е игра .... :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натисни десен бутон на някой файл он играта и след това open with...и след това натискаш да ги разпозвава като notepad и направи тикчето , което под файлове за избиране , да може автоматично да ги отваря със notepad и след това Кеф...Game!!!!Ако не стане си прейсталирай компютъра..ако не стане вероятно играта е изтеглена от пиратски сайт и нелеген с една дума не е хубав!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.