Премини към съдържанието
chapara

Популяризиране на бизнес профил в инстаграм и фейсбук ( харесвания )

Препоръчан отговор

Здравейте, скоро пускаме нов проект с приятели и ще се наложи някой да ни стартира с последователи в инстаграм и харесвания на фейсбук страницата ни. Става въпрос за онлайн магазин, някакви предложения? Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мой приятел остана доволен от http://getpopular.eu/ купи си последователи в инстаграм и гледания в youtube . Много бързо му ги направиха и с добри отзиви, разгледай ;)

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.09.2018 г. в 14:51, ivailokolev написа:

Мой приятел остана доволен от http://getpopular.eu/ купи си последователи в инстаграм и гледания в youtube . Много бързо му ги направиха и с добри отзиви, разгледай ;)

Благодаря ти! Точно това търсих, много бързо и коректно отговарят.. събота към 18:00 им писах и ми отговориха веднага! Поръчах за инстаграм и ми ги направиха 500 последователя за 20-25 минути, платих с paypal, а за фейсбук харесванията ще бъдат български и активни и в понеделник ще ходя да платя през еконт :)
Благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, много нашумяха и на мен ми излизат постоянно позитивни мнения за този сайт, но не съм се наканила да ги пробвам още :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е да се ползват за старт, само не прекалявайте, иначе така няма да имате таргетирани потребители демек потенциални клиенти :) За на начален старт, да се побутне е супер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.