Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте знам че мястото на тази тема не е тук, но просто реших да ви попитам.
Така значи в момента уча в 1-ви курс ТУ Сливен специалност компютърно и софтуерно инженерство и като цяло излизам с диплома на инженер и преподавател. Та имам запитване към всички които са малко или много запознати с програмирането или "поне" се занимават с това :D ... Та въпросът ми е следният --> На добро ниво ли е обучението в ТУ , ще ме научат ли да програмирам добре и ще имам ли достатъчни знания и стабилна основа за да стана програмист и да работя по тази професия след като завърша. (Знам , че доста голям процент за постигане на целите ми зависи и от мен, но въпросът ми е дали са достатъчни знанията които ми се предоставят от ТУ ) Доста ми е притеснено даже си мисля , че не съм направил правилният избор и затова реших да поискам и вашето мнение. Също така се порових и не видях кой знае колко положителни мнения за ТУ ... по скоро да видях как Светлин Наков направо ги сравнява със земята и това доста ме смути и натъжи.... 

Благодаря на всички които ще решат да си изкажат мнението оценявам го! ^_^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.