Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой знае ли от къде мога да си изтегля нови карти за навигация (мултимедия) Clarion NX302E, в момента е с iGO но е някакъв странен файл, пробвах да сложа някакви по-нови карти но не ги разчита. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да има дайте пълно име на някоя от картите с които разполагате. Как се казва файла на картата на коя страна е или само за бг я ползвате за други страни не ви трябват?

Колко гигабайта свободно място имате е такива подробности ме интересуват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, ще видя точното име на фаила, карта само на България, 4 GB е картата памет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Името на папката която е в памет картата е "RtNavi"  и файл "device.nng" , на снимката се вижда какво има в папката. Не знам точно какъв формат файлове са,някаква мобилна версия или нещо такова........незнам.

Без име.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това на скрийншота е съвсем нормално изглеждаща iGo Primo, версия 9.6.5.0 . Картите трябва да се сложат в папка F:\Програми\GPS\RtNavi\content\map . Няколко файла са, с разширения .fpa , .fda , и др.

И тъй като картите са програмен продукт с авторски права, мога да ти кажа само да се опиташ да си ги изтеглиш от официалния сайт. Евентуално може да ти иска регистрация на устройството, сериен номер, или нещо подобно.

Всякакви линкове за теглене от други сайтове, както и заявките за такива, са забранени в този форум (т.2.10 от правилата).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам регистрация в официалния сайт на Clarion,,но има за цяла Европа карти и ми искат 90$.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах да заменя файловете в папка MAPS, но като сложа картата не ми отваря изобщо карта на България

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами поне да беше споделил с каква операционна система е това устройство?...

Ако е с Android, карти се намират в нета, с малко повечко търсене. Но ако е с WinCE - просто забравѝ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито с Android нито с WinCE, не знам точно каква е, някаква на Clarion, картите които пробвах бяха за Android но не ге разчита, пак си бяха. fpa,. fda и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.