Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги. Мишката и клавиатурата на компютъра се изключват внезапно. Както си работя и чувам звуковия сигнал ,че се включва/изключва нещо и ….. мишката спира, клавиатурата и тя. Понякога спират едновременно , но в повечето случаи едно след друго. Пробвам да ги изключа и включа отново, но не тръгват.  Ако ги включа в други портове заработват ,но след известно време и там спират. Пробвал съм да ги оставя включени и да видя какво ще стане, но обикновено нищо не става ,а рядко започва да премигва мишката и отново не е активна.

Инсталирах последната версия на биоса за дънотo Asrock AB350 Pro4. Преглеждах драйверите, но всичко си има …. С Уиндоус 10 съм. Преинсталирах и Уиндоуса, след като си помислих ,че е възможно да се е счупил нещо и от него да имам проблем, но не се оправи. Моля, ако някой е имал подобен проблем и е намерил решение, да сподели. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествай с други мишка и клавиатура или ги тествай по отделно дали има същия проблем и коя от двете периферии е проблемната. Други устройства имаш ли включени в USB?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друга мишка и клавиатура. А и нищо чудно да им е прекъснат кабела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.