Премини към съдържанието
kolib4iata

регистрация на нов внос автомобил

Препоръчан отговор

Здравейте.

Може ли да ми кажете колко излиза като сума регистрация на автомобил нов внос.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от много неща само екотаксата е 300 кинта + застраховката + оправянето на документите чувал съм че всичко излиза около 600 700 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като се вдигнаха цените на екотаксата и застраховката стана доста по-висока цената за регистрация. Зависи също колко годишна е самата кола и дали искаш да си избереш номер или ще се задоволиш с това, което ти дадат.

Ето малко информация:

Екотаксата за коли, които са над 10 г., която се плаща еднократно при първа регистрация, се увеличава с 43лв. и от сегашните 267 става 310лв. Ако возилото е между 5 и 10 години, таксата от сегашните 253 става 290лв. За колите под 5-годишна възраст има намаление – от 200 на 194лв., а за новите – от 146 на 125лв.

Таксата за ползване на табели с регистрационен номер с четири еднакви цифри се увеличава от 1000лв. на 1500лв. За регистрационни номера с комбинация от цифри "аа-вв", "ав-ва" и "ав-ав", където "а" и "в" са различни числа от 0 до 9, както и за регистрационен номер с комбинация от четири цифри по желание ще се плаща по 300лв., вместо досегашните 30лв. и 50 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята излезе около 430(общо, като гражданската беше за 6 месеца). Едвам ми се откъснаха от сърцето. Може в някои градове да е различно...

Все пак си носи поне едно 600-700 лв за всеки случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.

Имам още един въпрос за Corsa B , дали с Ел. усилвател на волана ще се върти лесно.

п.п. Дали има ефективност като хидравликата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено, ще се върти по лесно, но като цяло имат малко тежка хидравлика сравнение със същия клас от сходни години на произодство.Но за тия кочини няма смисъл да се набутваш за ,,Нов внос,, ,на тия гробища реалната им цена е не повече от 800лв,а ако избереш и нов внос,регистрация в кат е 50 лева заедно с номерата,гражданска за цялата година 100 лева,еко такаса 300 лева, ако няма временни номера, трябва да си вземеш такива от кат(20 лева) или на платформа да я закараш,за нея не знам колко ще ти вземат.Както и авариен коплект там с пожарогасител и тригълни, българските глупости, ама без не го няма как да я регистрират в кат там и там 30 кинта и тя дойде на още 500-600лв от горе, и майкати или ена ти,като чуе,че си дал за регистрация на автомобил, който струва 800, 600 лева и ще те изхвърли през терасата.Така, че на-умното което може да направиш в случея е да си вземеш вече регистрирана, но не сега, а изчакай коледа и нова година наближават.А както е известно българина е свикнал на широко  да кара тия празници и след това е зверски занулен.Изчкай да се занули народа след нова година и почвай да бръмчиш по обяви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.