Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам да дискутирам с вас два важни въпроса за PvE/Save the World

Дали PvE/Save the World ще стане част от Battle Royale

И/Или

Кога PvE/Save the World ще стане безплатен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Boiko Borisoff
      Здравейте!Без да искам съм изтрил около 30-40 снимки от телефона (бяха на SD card) както и да е върнах снимките с едно приложение от Google Play, но забелязах,че са замаглени (КАЧЕСТВОТО НА СНИМКИТЕ БЕШЕ ДОБРО И ОРИГИНАЛИТЕ ПО ПРИНЦИП СА ЧИСТИ).Въпроса ми е има ли начин да ги върна default и ако да какъв е?
    • от Liliya Pavlova
      Здравейте!
      Свързахме Джойстик GENESIS MANGAN 200 NJG-1425 към компютъра ( Windows 10), разпознаха се, пише, че работи нормално.

Но като влезем в Fortnite нищо не реагира. Нямаме друга игра, на която да тестваме …
      Моля за мнение къде може да е проблемът и / или джойстик, който със сигурност сработва.
      Предварително благодаря!
    • от Elenko Stoyanov
      Здравейте,
      ще ви запозная с една сравнително нова крипто валута.
      Pi network  или само " Pi '' е една от първите криптовалути, които потребителите могат да добиват на своите мобилни устройства. Стартирана през 2019 г. от трима завършили Станфорд, PI криптовалутата бързо спечели популярност сред потребителите.
      Това е нова цифрова валута, която се опитва да нарасне или да спечели стойност за момента, който не струва сравнително нищо, но кой знае след няколко години може да струва повече или може би дори повече от биткойн.
      Копаенето , ако може да се нарече така е много лесно.
      Нужно е само, да си инсталирате приложението Pi network от app store или googleplay магазина. Инсталирате я и накрая ви иска invitation code,  там пишете - '' elenkostoyanov ''  и така ще ви се увеличи скороста за копаене с  20 процента.
      Мога да дам повече инфо за желаещите .
    • от WhiteDevil 5
      Добър ден имам следният проблем - въпрос имам Активна аудио система 5.1 ,като включа субуфера който е активен и захранва тонколоните се чува постоянно  шумене без значение дали е намален субуфера или е усилен докрай.. само когато го цъкна на Mute   нищо не се чува ...шумът е от с субуфера изключвам колоните ,но си продължава шуменето от него. (жужене) не е от кабелите ... Сменени са всичките . Към какво да се насоча ,защото е супер дразнещоо това ...
    • от Toshko12341
      Здравейте и Благодаря за вниманието предварително.Имам впит нокът и въпроса ми е ако съм махнал нокътя почти до матрикса и няма инфекции ще се наложили да ми цепят месото ?

• Дарение

• Добави ново...