Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да дискутирам с вас два важни въпроса за PvE/Save the World

Дали PvE/Save the World ще стане част от Battle Royale

И/Или

Кога PvE/Save the World ще стане безплатен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Недко
      Здравейте !

Положението изглежда по следния начин :
      Потребителят е логнат в акаунта си (вероятно на самата PS 4)
      После се опитва да стартира играта,  и да влезе в Playstation Network,
      показват се следните текстове,
      Sign in to PlayStation Network to use network features (NP 31730-4)
      след щракане на бутона за изпълнение показва :
      Update the system software to use network features
      като изберем Update Now
      в средата на екрана се показва текст The foilowing version of the system software is available
      Version 6.00 
      а горе вляво излиза прозорче с текст Cannot Download Version 6.00
      Като изберем Update Later, "корицата" на играта показва текст "Login Failed"
      Накрая стигаме до текст An error has occured (CE-30002-5)

Проверих в Гугъл какво има писано по проблема
      https://www.google.bg/search?q=sign+in+to+playstation+network+to+use+network+features+(np-31730-4)&oq=sign+in+to+playstation&aqs=chrome.2.69i57j0l5.26256j0j7&client=ubuntu&sourceid=chrome&ie=UTF-8
      повечето хора пишат, че от поддръжката са им отговорили, че вероятно по-късно ще се оправи.
      Един отговор има, да се проверят настройките на интернет връзката,
      друг пише, че е направил рестарт на Плейстейшъна, рутера и проблемът се е решил.
      Само дето тези отговори са от 2014 г, а вероятно оттогава досега на сървърите са се накачили още хиляди играчи.

Сега опитах с търсене в Гугъл по последния код на грешката (CE-30002-5)
      и ще прочета какви решения са намерили.
      Видях това тук (решение) и сега ще опитаме да го повторим.
      https://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Support/error-CE-30002-5/m-p/25640868#M122363
      Моля за съвет или за линк, ако някъде вече е писано по темата !

Предварително благодаря !
    • от Kuncavia
      Здравейте,
      Опитвам се да сглобя компютър, чиято цел е да подкара Fortnite на максимално качество. 
      Това, което четох като Recommended Requirements за играта е: 
      CPU: Core i5-760 2.8GHz
      VGA: GeForce GTX 750
      Всичко звучи доста добре, защото не е нещо впечатляващо като изисквания. 
      Като съвременна алтернатива на процесора съм се огледал в i3-7100/7300. 
      Помня, че разликата между 7100 и 7300 е голяма, но не мога да разбера, кой от двата варианта, ще е по-добър за игри. 
      За видео картата не мога да се сетя за нищо, единственото което ми се върти в главата е 1050, но ако има по-бюджетен вариант, добре е дошъл. 
      Съвет за подходящо дъно, също не бих отказал, другото е лесно.
      Не ми се иска да се купува машина втора употреба, но в крайна сметка ако не се слезе под 1000 лв, нищо чудно да се насоча и към стара машинка. 
      Поздрави, 
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден !!! Имам питане относно въпросните EVENT ID посочени по горе в заглавието Windows 7 Ultimate 64bit (ако е нужно да се знае)
      EVENT 7038 -
      Услуга upnphost не може да влезе като NT AUTHORITY\LocalService с текущо конфигурираната парола, поради следната грешка:
      Заявката не се поддържа.
      За да осигурите правилното конфигуриране на услугата, използвайте конзолната добавка за услуги в конзолата на Microsoft за управление (MMC).
      EVENT ID 7000 - Услуга UPnP Device Host не може да бъде стартирана поради следната грешка:
      Услугата не стартира поради неуспешно влизане.
      EVENT ID 10005 - DCOM got error "1069" attempting to start the service upnphost with arguments "" in order to run the server:
      {204810B9-73B2-11D4-BF42-00B0D0118B56}

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден От известно време (2-3месеца)забелязвам в Event Viewer където е отметката Error ми излиза едно - Schannel : The following fatal alert was received: 40. Търсил съм из разни форуми да опитам да разбера за кво иде реч от какво се получава този error но като цяло не намерих нищо което да ми е от полза И за това мисля,че е време да се обърна за запитване към вас ако някой тук знае нещо да сподели
    • от xXx*Triple*xXx
      Добра вечер и ето на бързо моя въпрос ... Преди около 20тина минути сядам и пускам компа и чакам да зареди стигна до екрана Windows 7 Ultimate и се рестартира след това излезе екрана с : Start Windows Safe Mode ... Start Windows With Network ... Start Windows Normally ... цъкнах на Start Windows Normally и след като зареди отворих да видя в Event Wiever показваше ми най горе в графата Critical 1 със следното : EVENT ID 41 The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly. Някой ако знае нещо относно този EVENT 41 да сподели в коментарите Мерси Предварително
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.