Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, любезни хора! Вече имам блог, който засега пълня с информация. Имам два въпроса - първият е - Google ми предложи 130 лева, с които да се рекламирам. Зачетох се в ситните букви и май се оказва, че аз първо трябва да си плата, пък след това ще мога да не плащам за рекламата. Познавате ли тази оферта, има ли смисъл?

Второ ми питане е за кутийката Видимост на сайта за търсещи машини. На клиповете, които гледах за настройтиге на блога, не тикват. Може би има причина?

Благодаря предварително, винаги сте били много търпеливи към мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Sarditata написа:

Здравейте, любезни хора! Вече имам блог, който засега пълня с информация. Имам два въпроса - първият е - Google ми предложи 130 лева, с които да се рекламирам. Зачетох се в ситните букви и май се оказва, че аз първо трябва да си плата, пък след това ще мога да не плащам за рекламата. Познавате ли тази оферта, има ли смисъл?

Второ ми питане е за кутийката Видимост на сайта за търсещи машини. На клиповете, които гледах за настройтиге на блога, не тикват. Може би има причина?

Да, ама първо ти трябва да платиш!

Аз платих около 18 долара и после ми  дадоха тези пари като бонус.

И трябва да си изразходиш сумата за реклама разумно и ти дават бонуса.

Пиши ми, ако нещо не ти е ясно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Sarditata написа:

То не се оказва, а стандартно гугъл изпълнение е първо да похарчиш и след това да получиш ''бонуса'', който според мен вече си си предплатил за в бъдеще. Ако ще рекламираш блог в гугъл, си намери кой да ти направи правилна конфигурация за показване на рекламите ,за да нямаш безреой глухи кликове с мигновенно затваряне още преди да е заредил сайта ( а такива гаранция, че ще има ).

Цитат

Ако имаш предвид в Главните настройки в wordpress сайта, да. Ако я маркираш, сайта ти няма да е ''видим'' за търсачките ( логично ).  Т.е., не я маркирай, ако искаш да ти бъде видим сайта в търсачките ( това е относително понятие между другото :D ).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mywebsitegeek
      Това може да е интересно за някои хора: https://mywebsitegeek.com/2018/07/05/тест-на-споделен-хостинг-с-wordpress/
      Ще добавям още компании с времето, като ще го сравня и с резултати спрямо $5 VPS в Amazon или Digital Ocean.
      Идеята ми е да направя нещо като списък с всички популярни компании в България. Никой не ми плаща, акаунтите си ги купувам аз, та ще се опитам на месец да добавям по 1-2 фирми. Макар че от интересните почти не останаха
      Идните дни ще добавя coolicehost. Фирмата е българска, за това ще я включа.
      Теста не е перфектен, прост сисадмин съм. Отворен съм към подобрения
    • от sinet
      Здравейте, предлагаме временна работа която ще бъде заплащано на базата но това каквко количесто работа сте свършили и как точно.  
      Работата се сътои във редакцията на продукти в наш сайт.Работата е изключително лесна. Изискват се елементарни познания във компютърната сфера и абсолютно всеки човке с компютър и достъп до интернет може да я свърши. Свържете се със нас на лични съобщения и ще объсдим по подробно нашите инструкции за работата която предлагаме.

Хора които имат опит във сферата на Уебсайтовете и Website Developing  са с предимство!
    • от Plamena Dobreva
      Здравейте искам да попитам как мога да сложа регистрационна форма на Wordpress, в смисъл такъв да има потребители които да се регистрират в сайта. Другия въпрос е как тези  потребители да могат да качват съдържание на сайта, но преди да се публикува да се изисква одобрение от админа?
      Трябва ми нещо такова

Също така искам и потребителите да имат тези функции 

Благодаря предварително

• от ivanova84
      Здравейте!
      В момента се опитвам да създам първия си он-лайн магазин с Wordpress.Имам проблем, че при добавянето на продукт в количката цената му се зарежда, но като влезна в самата количка няма нищо, няма и формата за попълване на данните на получателя на поръчката...Възможно ли е да съм изтрила нещо, или нещо пропускам да направя? Ако съм изтрила някак това поле например, дали ще се зареди отново ако изтрия този Woocommerce и сваля нов? Извинявам се ако въпросите ми са глупави но не мога да се справя засега сама...
    • от Gangosa
      Имам страницата вече 3 години. От един хостинг ми дадоха промоция харесване на страницата и се абонирах. После искаше пари пак, но не мога да разбера ,защо. Слава богу си направих виртуална карта за да платя за хостинга и тя вече истече не съществува. Kaкво да правя според вас?
      http://imgur.com/a/39amj

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.