Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди 2 дена се сблъсках със съответния проблем. Имам една Kingston Class 10 Micro SD Card, която седи в телефона ми и имам лична информация в нея. Та наложи ми се да си сложа филм на нея и да си я поставя в телевизора. До тук всичко наред! И слагам си аз филма слагам си картата в телевизора и той не я разпознава. Връщам я в телефона и ми излиза надпис "Празна SD карта" и се налага да я форматирам, но искам да си запазя работите от нея. Та въпросът ми е мога ли някак да ги извлека от нея. Моля ви се без коментари от сорта да си беше запазил всичко и другаде. Знам!!! Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е няма как да си запазиш нещата, при положение че "ми излиза надпис "Празна SD карта". Но може да пробваш да ги възстановиш.

Първо ти трябва компютър и четец за карти. Виж дали ще я разпознае изобщо. Ако да - пробвай разни програми за възстановяване. 

Преди време така ми се беше скапала една SD карта, със снимки от служебно мероприятие. Нямах друго копие. Успях да ги възстановя с Bad Copy Pro . Никой друг софтуер, който пробвах, не даде резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, RudeBoy написа:

Е няма как да си запазиш нещата, при положение че "ми излиза надпис "Празна SD карта". Но може да пробваш да ги възстановиш.

Първо ти трябва компютър и четец за карти. Виж дали ще я разпознае изобщо. Ако да - пробвай разни програми за възстановяване. 

X
by BWPlayer

Преди време така ми се беше скапала една SD карта, със снимки от служебно мероприятие. Нямах друго копие. Успях да ги възстановя с Bad Copy Pro . Никой друг софтуер, който пробвах, не даде резултат.

Да разпознава я, но отново пише че трябва да я форматирам. Сега ще се пробвам с Bad Copy Pro.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно да си я запълнил до край ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, neroni написа:

Случайно да си я запълнил до край ?

Неее! Дори не съм близо. Попринцип е 16GB. Достъпни са около 14GB. А бяха свободни до колкото помня около 12GB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, V3n0m40 написа:

Неее! Дори не съм близо. Попринцип е 16GB. Достъпни са около 14GB. А бяха свободни до колкото помня около 12GB.

Две карти си прецаках, докато разбера, че не трябва да ги запълвам до край :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, neroni написа:

Две карти си прецаках, докато разбера, че не трябва да ги запълвам до край :)

Може! :)

За сега съм сканирал около 15% и вече намери около 60 файла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си направи копие на дяла и си опитвай с различни програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше по-добре, щях да му кажа да го направи! :angry: 

Bad Copy Pro не е просто програма за Undelete на изтрити файлове. Тя се препоръчва за по-проблемни памети и флашки, работи на физическо ниво. Затова е безсмислено да се прилага върху копие на устройството. 

Естествено, не трябва да се прави опит да се записва нищо върху него, преди да е приключило възстановяването. Мисля, че се подразбира, затова не го споменах изрично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, RudeBoy написа:

Ако беше по-добре, щях да му кажа да го направи! :angry: 

Bad Copy Pro не е просто програма за Undelete на изтрити файлове. Тя се препоръчва за по-проблемни памети и флашки, работи на физическо ниво. Затова е безсмислено да се прилага върху копие на устройството. 

Естествено, не трябва да се прави опит да се записва нищо върху него, преди да е приключило възстановяването. Мисля, че се подразбира, затова не го споменах изрично.

Можеше да споменеш, че Free Trial version на Bad Copy Pro не става да ми сейв-не файловете. Смисъл намира ги и после немога да ги SAVE-на щото е Free Trial version. Някаква друга програма случайно???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.