Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , днес забелязах че телефонът ми вече не разчита сд картата пробвах да я форматирам чрез телефона изписва че е форматирана успешно но пак не я засича.

Вкарах я във слота на пс-то пробвах да я форматирам и от там но ми изписва че неможе да завърши формата , изтрих файловете ръчно но след като я изкарам и вкарам на ново пак са си там.

Гледах няколко метода във ютуб през шел команд порта там ми покзва че няма достъп до картата и през диск мениджмънта не става идей как да я фиксна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)
преди 5 минути, Даниела Андрееваа написа:

Здравейте , днес забелязах че телефонът ми вече не разчита сд картата пробвах да я форматирам чрез телефона изписва че е форматирана успешно но пак не я засича.

Вкарах я във слота на пс-то пробвах да я форматирам и от там но ми изписва че неможе да завърши формата , изтрих файловете ръчно но след като я изкарам и вкарам на ново пак са си там.

Гледах няколко метода във ютуб през шел команд порта там ми покзва че няма достъп до картата и през диск мениджмънта не става идей как да я фиксна ?

Толкова ли са непосилни цените на новите ? В момента се чудите как да реанимирате мъртвеца ли ? В коша и нова. Ще си спестите нерви и време. При тия цени просто не си заслужава усилията да я закрепите за още малко.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От колко време ползвате тая карта и в какъв телефон е ?
Имам един колега с някакво LG K8 което чупеше всяка поставена карта  в него.
Друг е въпроса дали картата не е менте, на което пише например 8 GB , а реално е 512 МВ. Такава си купих от един китайски магазин в града.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от 1 година ползвам картата и е нямала никакъв проблем sandisk ultra 16gb  на самсунг с7 едге е ползвам и не я разчита но когато е вкарам на друг телефон си я разчита без проблем но пак немога да я форматирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имате възможност я сложете в някой лаптоп и я форматирайте през diskpart.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Времето е пари и гледам че не се цени.
Успех с въпросната карта ама усещам че дори и с

HP USB Disk Storage Format Tool for Windows

да стане форматирането ефект няма да има.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

със тази програма ми изписва device media is write protected влизам в команд порта и изчиствам всички атрибути но пак същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да сте я запълвали до краен предел картата ?
Не се занимавайте с нея. Купете друга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.