Премини към съдържанието
musicmania

Проблем с Facebook

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам проблем с фейсбук. При сърфиране почти всекидневно ми дава да потвърдя самоличността си. Много е дразнещо. Деинсталирах и пак инсталирах приложението, изчистих кеша и данните, адски е досадно, трябва да разпознавам приятели и още какво ли не. Как да го избегна и защо се получава?  Постоянно иска смяна на парола и на телефон, а старите бе ги приема, вече се чудя каква да измислям:)

Screenshot_20181110-232812_Gallery.jpg

Screenshot_20181110-232820_Gallery.jpg

Screenshot_20181110-231816_Facebook.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!  Като деинсталираш приложението..., на мен ми трябваше шест месеца да направя това и вече не искам да чуя за Facebook...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои хора сами си заключват акаунтите и се държат немарливо със своите данни и сигурност.
Сега си сърбайте надробеното. Да ви е сладко. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имаш впредвид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, musicmania написа:

[...]Постоянно иска смяна на парола"

Сложи си някаква наистина сигурна парола , например генерирай я от тук някъде: 

generate secure password - Google

след което си я запиши някъде, на текстов документ съхранен на сигурно място/места например или пък на https://keep.google.com/u/0/ , ако си сигурен че никой там няма "да я пипа" ...

Аз специално използвам LastPass - помни всичките ми пароли на всички сайтове и приложения за телефона и ме логва автоматично на компютъра.

Послепис: Силно ти препоръчвам да активираш и Двуфакторно удостоверяване / двустепенна защита за профила- https://www.facebook.com/security/2fac/setup/intro/ ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. Паролата всеки път я сненям с изключителни комбинации. Явно там не е проблема. При сърфиране и излиза изведнъж по горния надпис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.