Премини към съдържанието
meksikan

Проблем с вътрешното тяло на климатик - замръзна и спря

Препоръчан отговор

Здравейте бих искал да попитам значи до вчера климатика ми работи добре но тая вечер спря вътрешното тяло се замразява и не иска да завърти почистен е добре можели някой да каже от как во става така благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, meksikan написа:

Здравейте бих искал да попитам значи до вчера климатика ми работи добре но тая вечер спря вътрешното тяло се замразява и не иска да завърти почистен е добре можели някой да каже от как во става така благодаря предварително

Нещо не разбрах съвсем, обледява се външното тяло и след това не може да включи defrost ли ?
Какъв е климатика ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sharp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, meksikan написа:

Sharp

А нещо модел, не е от зор да знам какъв климатик имаш, а да видя има ли функция за принудителен defrost.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вътрешното тяло на климатика покрива с лед се едно е валя ло сняг от горе и не иска да почне да духа горещо стои си така и духа леко студено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, meksikan написа:

Вътрешното тяло на климатика покрива с лед се едно е валя ло сняг от горе и не иска да почне да духа горещо стои си така и духа леко студено

Как ще замръзне вътрешното тяло, замръзва външното където е компресора.
Дай една снимка да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, meksikan написа:

аве, я погледни, да не си го включил в режим на охлаждане
в това студено време, вътре ще стане ледник
:no-no:

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, meksikan написа:

https://forum.setcombg.com/климатици-osaka/27351-osaka-вътрешният-топлообменник-замръзва.html

Питай в сеткома, но май си за техник....

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.