Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Проблемът възникна след като актуализирах някои приложения на таблета си, първо беше Youtube.

Когато се опитах да го отворя ми се появи съобщение, че Youtube няма да се изпълнява освен ако не актуализирам всички услуги на Google play. След едно денонощие актуализирах всичко, което имаше за актуализиране, но Youtube отново показва същото и така вече трети ден. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай YouTube плейър. Това ще възстанови старата версия на плейъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, това имах предвид. Под Youtube player  имах предвид това приложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е устройството и коя е версията на андроида?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече ти поискаха по-горе информация за модела таблет и  коя версия на андроида е.
Може проблема да е там, а не в самото приложение и да не е нужно да се правят излишни упражнения с триене, преинсталиране и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих го със съвета на DarkEdge. Деактивирах и актуализирах след това отново. 

Така се получи. Благодаря му за точния съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз имам такъв проблем. Имам таблет Samsung GT-P5100. Когато се опитам да отворя youtube ми изписва На лице е нова версия инсталирайте я от Google Play. Когато вляза ми изписва , че е инсталирана. Пробвах и като деинсталирам и пак инсталирам не става. Пробвах като го рестартирам със заводските настройки и пак не става. Ще бъда благодарен ако някой може да ми помогне. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето опитай YouTube Vancedhttp://158.69.115.39/downloads/non-root/YouTube_14.06.54_API19(arm64-v8a_armeabi-v7a_x86_x86_64)(nodpi)(vBlack-v2.0.7)-vanced.apk

Трябва да е разрепено инсталиране от неизвестни източници от настройките за сигурност на Android.

Няма реклами в приложението, за разлика от обикновения YouTube и можеш да го минимизираш - например пускаш си музика и свири и на заден план, дори и екрана на устройството да е изключен.

Ако искаш да си влезеш в Google(YouTube) профила/акаунта/канала, ти трябва и MircoG.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, ама не съм вещ само да попитам това трябва от таблета ли да го изтегля. И не разбрах какви настройки трябва да направя за андроида. Не искам да влизам в профила,  таблетът се ползва единствено от дъщеря ми  да гледа клипчета и да играе малки игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да вметна, щом се ползва от дете, от скоро гледам че има YouTube специално за деца:

YouTube Kids - Apps on Google Play

https://www.youtube.com/yt/kids/

Иначе, за  YouTube Vanced:

Да, от таблета се изтегля... а може и от компютъра и след това да се прехвърли по някакъв начин на таблета, де.

Влиза се в настройки > Сигурност > Неизвестни източници... може и да се различават в зависимост от таблета и оерационната му система(версията на Android).

Доколкото разбирам таблета е с Jelly Bean, така че ето така става:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря сега ще пробвам :)

Интересно от телефона го намирам YouTube Kids, а от таблета не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш, може да пробваш да го свалиш на таблета от https://apkpure.com/youtube-kids/com.google.android.apps.youtube.kids

Шом от Google Play не излиза, най-вероятно е направен само за устройства с по-новите версии на Android. Телефона сигурно е с версия 5 (Lollipop), 6 (Marshmallow) или 7 (Nougat)... или пък 8 - Oreo ;)

Подозирам, че няма да тръгне на таблета в този случай. Впрочем, не съм сигурен и дали Vanced ще тръгне... Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се получава. А има ли вариант да върна по стара версия на youtube както до сега сме го ползвали и няма да  актуализирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с по-стара версия от тук

https://www.apkmirror.com/uploads/?q=youtube

но вероятно няма да стане. Гугъл спря поддръжката на андроид 4.0 и сигурно там е проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опа, случайно ровех из приложенията на телефончето ми и открих това:

https://f-droid.org/repo/org.schabi.newpipe_69.apk ( това е предпоследната версия, с нея съм и аз и като по чудо пише че изисква "Android 4.0.3 или по-нова", а иначе най-новата версия Version 0.15.0 (70) изисква Android 4.4 или по-нов... ;)

Различава се обаче доста от обикновения YouTube и Vanced ... NewPipe - a free YouTube client

Това е официалния му сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много съм благодарен за бързото реагиране с помощта от ваша страна.  Понеже няма да мога да се справя, ако знаете някой сервиз във Варна където мога да го занеса да ми го оправят ако не мисля да го продам и да купувам друг, а хич не ми се искаше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че кой ти гледа тубата

videoder-хем киризиш,хем сваляш квот ти кефне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...