Премини към съдържанието
Black Power

Не мога да създам Гугъл профил на андроид телефон!

Препоръчан отговор

Не мога да създам Гугъл профил на андроид телефон!

При закупуването и активирането на телефона по една или друга причина не създадох на момента Гугъл профил. Реших сега да добавя, но нищо не се получава. Излиза съобщение - услугата внезапно спря или проверка на данните и до там. Имам регистрация в Гугъл, всички гугъл приложения в телефона са активни, но!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е модела на телефона ? Китаец ?

Искаш да кажеш, че не можеш да се впишеш в съществуващия ти акаунт ли ? А пробва ли да направиш нов ?

Какво точно е съобщението ?

Цитат

услугата внезапно спря

?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Freem@n написа:

Кой е модела на телефона ? Китаец ?

Искаш да кажеш, че не можеш да се впишеш в съществуващия ти акаунт ли ? А пробва ли да направиш нов ?

Какво точно е съобщението ?

?

Да- китайско служебно телефонче E-boda

Иначе не мога нито да създам нов акаунт, нито да впиша съществуващия. 

При опит за вписване се появява - проверка на данните и до тук, зацикля. Ако опитам да създам през услуга подканяща създаването на профил - услугата внезапно спря. Всичко това през Wi-Fi свързаност.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи му нулиране с изтриване на всичко и пробвай пак.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне в YouTube акаунта си би трябвало да можеш да влезеш... 

С помощта на YouTube Vanced приложението - не искам да се отплесвам от темата, но само да спомена че него можеш да гледаш Тубата без реклами и също така на заден план и при заключен екран на телефона...

...но за да си влезеш в YouTube профила/акаунта/канала през Vanced трябва да инсталираш и MicroG ... линк и към двете има тук: https://youtubevanced.com/non-root

Едва ли ти трябва точно YouTube, но поне е нещо, в сравнение с... нищо :)

П.С: По този начин, с това MicroG приложение (по-скоро добавка към модифицирания YouTube) имам два пъти Google акаунта ми в настройките на телефона > Акаунти ... един път от самия Android където съм се вписал и втори път от MicroG-то.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да- китайско служебно телефонче E-boda

Иначе не мога нито да създам нов акаунт, нито да впиша съществуващия. 

При опит за вписване се появява - проверка на данните и до тук, зацикля. Ако опитам да създам през услуга подканяща създаването на профил - услугата внезапно спря. Всичко това през Wi-Fi свързаност.

Именно за това продадох стария си таблет... Правеше ми такива номера, И се оправяше временно САМО с Ресети, ресети толкова че си загуби стабилността, започна от най-малкото да загрява. И интервал от 3 месеца, пак се появяваха тея грешки каквито имаш и ти. Продадах го и си казах.. Повече такива Китайски боклуци със измислени марки - Никога!

Sent from my SM-T561 using Tapatalk

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.