Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да попитам кой телефон е по добър от другия и какви са ви мненията колебая се между тези два модела относно батерията как е използвам facebook , messenger, viber и  youtube  , благодаря предварително ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично 8-цата не съм ползвал, но един от най-добрите и сполучливи модели, относно батерията ми е бил 7 плюс.
Ако големината ви е ок, взимайте него и няма да съжалявате.
Единствения апарат, който го мачках през деня от ползване за всичко работно и лично и се прибирах вечер с оставащ заряд 20-30-40 процента.
Може би 8-цата е с една идея по-добър процесор и камера, но не мисля, че с това натежават везните в негова полза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 6 часа, algor написа:

Аз лично 8-цата не съм ползвал, но един от най-добрите и сполучливи модели, относно батерията ми е бил 7 плюс.
Ако големината ви е ок, взимайте него и няма да съжалявате.
Единствения апарат, който го мачках през деня от ползване за всичко работно и лично и се прибирах вечер с оставащ заряд 20-30-40 процента.
Може би 8-цата е с една идея по-добър процесор и камера, но не мисля, че с това натежават везните в негова полза.

Една приятелка е с 8 и е много доволна от батерията казва че я издържа цял ден относно за размера на 7 плюс не ми е чак толкова  голям  проблем понякога ми изглежда много голям по някога не  но заради  батерията го искам  !

Редактирано от Костадин Димитров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем логично, според мен, 8-а серия е по-добрия избор. Ще имате по-дълго време ъпдейти. Има качествено малко нови неща, но все пак е по-ново поколение модела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.