Премини към съдържанието
tremal

Промянa на default app в Android 8.1

Препоръчан отговор

Здравейте,

Деактивирх Google снимки, защото ми е адски неудобно приложение и си свалих друг gallery app. Има ли как да наглася другия app като default?

Най-малкото, като направя снимка с камерата и кликна на малкото балонче в долния ъгъл, от където би трябвало да се отвори снимкта, за да я прегледам, не се случва нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рових там, но няма нстройка за снимките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, tremal написа:

Здравейте,

Деактивирах Google снимки, защото ми е адски неудобно приложение и си свалих друг gallery app. Има ли как да наглася другия app като default?

Най-малкото, като направя снимка с камерата и кликна на малкото балонче в долния ъгъл, от където би трябвало да се отвори снимката, за да я прегледам, не се случва нищо.

Коя галериа си свалил ? Опитай с QuickPic ... също така, може да си свалиш Open Camera ... безплатна е и е готина, като с нея вече би трябвало да те пита с коя галерия да преглеждаш изображенията !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето скрийн.

Галерията е Simple galery. Цялата поредица simple apps много ме радва. Търся опростени и леки приложения

Screenshot_20181202-113611.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много странно ти изглежда менюто. Да не е някакъв модифициран ROM? За какъв апарат става дума?

При мен е така:

large.Screenshot_20181201-162909.jpg.3ff

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.