Премини към съдържанието
LilavataDama

Къде се намира вече "Преглед като", как да видя последователите ми, .....

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди виждах много ясно как да видя как изглежда профила ми публично или като определен човек. Сега фейсбук е променен и се убих да търся това "Преглед като", но така и не го намерих. Сигурно е много лесно, но....не мога да го намеря.

Другият ми въпрос как да видя последователите ми и къде са настройките, с които мога да забранявам или разрешавам да имам последователи.

Или къде са настройките, с които мога да определя дали някой може да ми предлага приятелство или мога да получавам само съобщения.

Също така искам да попитам мога ли от някъде да забраня коментар на определен мой пост? Тоест да заключа коментарите към някой от постовете ми на собствената ми стена?

И има ли възможност изобщо за изключване на коментарите за всичко от моята стена?

Много от нещата, които питам преди виждах, а сега нещо явно недовиждам.

Благодаря предварително!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, LilavataDama написа:

Здравейте! Преди виждах много ясно как да видя как изглежда профила ми публично или като определен човек. Сега фейсбук е променен и се убих да търся това "Преглед като", но така и не го намерих. Сигурно е много лесно, но....не мога да го намеря.

Другият ми въпрос как да видя последователите ми и къде са настройките, с които мога да забранявам или разрешавам да имам последователи.

Или къде са настройките, с които мога да определя дали някой може да ми предлага приятелство или мога да получавам само съобщения.

Също така искам да попитам мога ли от някъде да забраня коментар на определен мой пост? Тоест да заключа коментарите към някой от постовете ми на собствената ми стена?

И има ли възможност изобщо за изключване на коментарите за всичко от моята стена?

Много от нещата, които питам преди виждах, а сега нещо явно недовиждам.

Благодаря предварително!

Тази опция изчезна преди около месец. Надявам се скоро отново да я пуснат.

2. Влизате във раздел '  Приятели ' и отдолу би трябвало да видите " Последователи " относно забраняването и разрешаването: Настройки > Публични публикации > Кой може да ме последва. 

3. Влизате във Настройки > Поверителност > Кой може да ви изпраща покани за приятелство [ Има 2 опции: Всички или " Приятели на приятели " за жалост няма ' Никой, А ако не искате никой да не ви изпраща, ще трябва да си премахнете повечето приятели и да оставите само най-близките. Колкото по-малко общи приятели толкова по-добре. ]

4. Има опция: Кой може да коментира Вашите общодостъпни публикации.. мисля, че опция за изключването на коментари освен за приятелите няма.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за изчерпателния отговор! Единствено не си видях последователите, но предполагам, че това е така, защото в настройките се оказа, че съм ограничила последователи да са ми само приятелите, а не публично. И може би в такъв случай отпада този бутон, на който пише Последователи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.