Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

В голяма чуденка съм кой от двата телефона да избера Samsung A7 plus или Nokia 7 plus . Ще се използва като таблет основно за снимки, игри и интернет. Избирам телефон, а не таблет защото желая да не е толкова голям като таблет, но пък с добри характеристики. В него няма да има сим карта. 

Моля, който е запознат физически с достойнствата на тези телефони да даде мнение.

Благодаря ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung-ът, разбира се. Това е сериозна марка, а не китайска имитация на оригинала.

Имаш предвид Galaxy A7 (2018) ли?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, RudeBoy написа:

Имаш предвид Galaxy A7 (2018) ли?

И аз точно щях да питам същото, че не знам за такъв модел с + отзад. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са два почти идентични модела като параметри, камери и батерия.
Основната разлика е в дисплея - единия е Super Amoled,  а другия IPS LCD и зависи вие кой предпочитате като цветове, топлина и т.н.

Вижте, хванете всеки един от моделите, вижте как ви стои в ръката, подредба на софтуер и прочие и преценете кой от двата бихте избрала.
Аз лично бих избрал Самсунг-а, но говорим за лични предпочитания, а не като параметри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.