Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, да обясня на кратко..

Имах работа до Исул, оставям колата на зелена зона (снимка на точното място) обаче, се сещам, че съм си забравил телефона вкъщи. Реших да рискувам. След 15 минути излизам от Исул, и виждам бусчето на ЦГМ до колата ми.., направо изтръпнах, спринт до колата.. Обясних и, че съм си забравил телефона и те ми казаха: ''Добре, добре, айде бегай'' Но имам съмнения, че ми записаха номера на колата та.. Въпросът е следния:

Могат ли да ми съставят акт за неправилното паркиране или тем подобни, при положение, че още не ми бяха сложихи скоба, и не са ми дали нищо да разписвам?

Untitled.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото виждам това е снимка от гугъл стрийт, която е правена преди 5 години да кажем, а и номера не се вижда, така, че щом до сега не са ти съставили акт , значи няма да ти съставят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, problem33 написа:

До колкото виждам това е снимка от гугъл стрийт, която е правена преди 5 години да кажем, а и номера не се вижда, така, че щом до сега не са ти съставили акт , значи няма да ти съставят.

Снимката е от гугъл стрийт, колата ми беше на мястото на първата кола. Знака си е същия и местата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали са ти казали, че няма проблем, защо се шашкаш? Ако бяха решили да те глобяват, щеше да имаш скоба или протокол под чистачката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване