Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , търся си телефон до 400 лева. За сега съм се спрял на Samsung Galaxy J6 2018 и ASUS Zenfone Max Pro. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засега добре си се ориентирал. Малко съм скептичен към Asus, чувал съм, че имат софтуерни проблеми.

Може да помислиш и за Xiaomi Redmi Note 5, или Honor 7C . Бюджетът позволява даже и Huawei Mate 10 Lite, Honor 7X, и Galaxy J7 (2017).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, RudeBoy написа:

Засега добре си се ориентирал. Малко съм скептичен към Asus, чувал съм, че имат софтуерни проблеми.

Може да помислиш и за Xiaomi Redmi Note 5, или Honor 7C . Бюджетът позволява даже и Huawei Mate 10 Lite, Honor 7X, и Galaxy J7 (2017).

Аз в момента съм с ASUS Zenfone Go 5.5'' , имам го от лятото и съм доста доволен от него и за това реших да разгледам и другите смартфони от Асус и се спрях на Макс Про. Търся най вече телефона да е с андроид 8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Иван 12 написа:

Аз в момента съм с ASUS Zenfone Go 5.5'' , имам го от лятото и съм доста доволен от него и за това реших да разгледам и другите смартфони от Асус и се спрях на Макс Про. Търся най вече телефона да е с андроид 8.

Mi A2 Lite, Android 9.0 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mi A2 - получих вчера Pie ъпгрейд. В *маг е на желаната сума от питащия.

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Ramiram
      Здравейте искам да си купя нов Телефон но незнам какъв да си избера за това исках да попитам и вас за вашето мнение кой телефон бихте ми препоръчали Huawei Mate 20 Pro Samsung Galaxy Note 9 Motorola One Nokia 8.1 това са едни от моделите но разбира се може и да си избера и други модели кажете си вашето мнение цената няма значение благодаря предварително
    • от slavcho hadjiyata
      Здравейте приятели с днешна дата! Предупреждавам Ви:
      Внимавайте с Интернет!
      Защо казвам това? Защото днес мой много близък човек си забрави телефона и отиде на работа. Обади ми се с молба да го включа да се зарежда. Започнах да натискам копчетата му, за да видя състоянието на батерията. Появи се надпис „Телефонът се отключва с пръстов отпечатък“. Реших да го погъделичкам с моя.
      Очаквано изписа „Неуспешен опит.“ Но добави един прозорец, където беше публикувана моята снимка , Интернет и името ми. Както знаете аз не съм инкогнито в Интернет, а с физиономията си и с името си. Телефонът ме позна!?!
      БЯХ ИЗУМЕН!
      Вариантите са два:
      1.Моят отпечатък се намира единствено в Националната здравна каса, тъй като го положих веднъж, когато се лекувах в пловдивската болница „Света Мина“, по времето на министър Москов. Вероятно си спомняте, че той въвеждаше такава практика-вместо болният да разнася лични документи от кабинет на кабинет(които лесно може да загуби, най-вече защото априори е притеснен и вероятно разсеян), да се изисква от него само полагане на пръстов отпечатък.
      Вероятно въпросният телефон е направил връзка с касата.
      2.Чрез една от камерите си, телефонът е разпознал физиономията ми. Не познавам в подробности технологията на заключване на телефона с пръстов отпечатък, респективно дали тогава се включват камерите му, затова не съм сигурен дали е това.
      Приятели, ако ми позволите ще перефразирам Апостола: „ИНТЕРНЕТ Е В НАС И НИЕ СМЕ ВЪВ ИНТЕРНЕТа“
      Пазете се от Интернет и бъдете здрави!
    • от Obscurity
      Малко помощ че тея дни съм решил да сменям телефона.Смятам да го взимам на изплащане
      За в момента съм се спрял на nokia 7 plus ,влече ме това понеже казват бил със чист андроид,не знам какви са му предимствата ново е за мен и бих го пробвал също така и като параметри ми допадна .
      Заслужава ли си парите,какви са минусите на плюса
      Чудя се и за тези със две сим карти би било добре за мен,но дали втората карта не е за сметка на нещо друго
      Повече ще ползвам телефона като mp3 player 
      Трябва ми някое телефонче със добра производителност и яка батерия
      Камерата не ми е приоритет
      Евентуално ако може да предложите нещо друго
      Благодаря предварително
    • от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.