Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Телевизорът е Toshiba 40L2456D. От време на време забиваше, но напоследък стана много начесто и напрактика не може да се използва, защото след всяко забиване трябва да се изключва от контакта. Под забиване, нямам предвид да забие картината  а самият телевизор. Пример сменяш си каналите и спира на някой и вече не реагира, нито на дистанционното, нито на бутоните на телевизора. Или пък нещо си настройваш или цъкаш в менюто и спира. Междувременно каналът, който си гледаш си върви. Не спира нито звук, нито картина. Надявам се, че ме разбрахте. Това, което до момента пробвах е да му дам reset tv, но така не се оправи. Свалих и последната версия на firmware от сайта на Тошиба, но тя се оказа същата като тази, която съм му инсталирал преди 2-3г.- 01.00.50. Въпреки това я инсталирах наново, но  това не реши проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакъв CAM модул за кабелна ползваш ли? Ако да - пробвал ли си без него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, slavi91 написа:

Да с карта е, ще пробвам без нея.

Махни картата и всичо закачено за него и му направи ресет.

Виж някаква антена колкото да хванеш ефирните тв след ресета и не му закачай нищо друго.

Ако пак забива направо в сервиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности! Утре щях да го карам на сервиз.. Оказа се, че е от картата (best cas)-никога нямаше да се сетя, че може да прави такива номера, защото я използвам от доста време. Ще отида до оператора да я сменят.

Още веднъж БЛАГОДАРЯ и весели празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от StefanoV08
      Здравейте, след като стартирам компютъра той забива и не иска да зареди уйндоуса, опитвам да вляза в биоса, но също не ми дава проста забива на старта, пробвах с ресет на СМОС, но без ефект

• от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      с няколко думи изпаднал съм в следната ситуация. Искам да се снабдя с Netflix, тъй като така или иначе, често гледам сериали, именно тяхна продукция, не виждам смисъл постоянно да се занимавам с флашки, да търся субтитри и т.н. Преди около 2-3 месеца ми беше подарен от близки LED телевизор, който като параметри ме устройтва идеално(32 инча, full hd качество на картината и т.н), но за мое съжаление не е смарт. Разбираемо не ми се дават още 500-600 лв за нов, при положение, че реално имам такъв, който е изваден от кутията преди 2 месеца, затова ми се ще да се посъветвам с вас дали е възможно въпросният да стане смарт, посредством популярните за целта джаджи?
      Зачетох се, вариантите са много, в общия случай се включват в HDMI порт, какъвто аз имам свободен. На пръв поглед доста добре, но някой пробвал ли го е реално и работи ли изобщо така както би работил един телевизор, който е произведен с опцията Смарт? Струва ли си да дам 50-60 лева за такова нещо?
      Разбира се би ми било изключително полезно, ако някой, който е ползвал подобно нещо и е доволен, ме насочи към него
      Благодаря на всички, които ще се включат
    • от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Maria Green
      Здравейте, празнуващи и почиващи, и работещи, и разбиращи!

Трябва ли да направя нещо особено във връзка с прикачения файл? Съществува ли проблем, анализирайки данните? 

Странното е, че не разбирам нищо от снимката, а това ми се изписва щом включа лаптопа. 

Ще се зарадвам на подробен съпорт.

• от kosio96
      Съмнявам се,че някой ще може да помогне,но нека опитам.Днес докато не съм бил вкъщи някой е разцъкал дистанционното и сега не мога да накарам климатика да влезе в режим на отопление.
      Дистанционното е модел WH-D5B.Намерих превод в интернет,но копчето за сменяне на режима не прави нищо (екранчето само премигва).В момента на екранчето има 2 японски символа,които в превода ги няма и нямам идея какво означават.Ако ще ви помогне ще ги снимам и кача.В момента лявата стрелка на екрана сочи към режим автоматичен,след нея са 2-та символа,няма изписани градуси,а дясната страна сочи също към режим автоматичен,само че отдясно.Доколкото разбирам левия автоматичен режим е дали да духа топло или студено,а десния автоматичен режим е за силата на вентилатора.
      До сега съм ползвал само копчетата на първите 3 реда и във такава ситуация да не може да смени режима от студено на топло не съм попадал.Да отбележа,че от време на време духа студено или топло,но на екрана не се променя нищо.
  • Дарение

• Добави ново...