Премини към съдържанието
ester77

Проблем сьс звука и известията на Xiaomi Redmi 5plus .

Препоръчан отговор

Здравейте , колеги!

Лека седмица на всички!
При разговор моя телефон Xiaomi Redmi 5plus не вади хубав и силен звук.
Силата на звука е много важен за мен,защото слабо чувам и сьм сьс слухов апарат!
Извинявайте и още един вьпрос за моя телефон,когато сьм на мобилен нет - не получавам известия в това число и звукови от Gmail,Skype ,SMS?

Помагайте!
Благодаря предварителнo!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Person написа:

Reset до фабрични настройки.....+ apk от Google Play за звук.

Благодаря,кое приложение ще ми препорьчате за звук от Google Play?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За звука в руски сайт пишат, че преминаването на район Бразилия усилва звука, но се отнася за Xiaomi Redmi Note 5, не знам при теб ще подейства ли. Колкото до приложения... няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lupis написа:

За звука в руски сайт пишат, че преминаването на район Бразилия усилва звука, но се отнася за Xiaomi Redmi Note 5, не знам при теб ще подейства ли. Колкото до приложения... няма да стане.

И на Бразилия е зле звука!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В какво се изразява "зле звука"? Имаш ли база за сравнение с друг телефон? Защото го хвалят, че има силен звук: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=92004&pid=1449947#pid1449947

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова си може телефона. Може да пробваш да го включваш на високоговорител или да пробваш някакви слушалки, въпреки че ще трябва най-вероятно да са върху ушите заради апарата. Относно известията, виж дали не е включен някакъв икономичен режим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам на кой оператор си, но пробвай да си активираш VoLTE - цък.. Поддържа се при Vivacom/Telenor. Може и да помогне в случая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За звукови известия от различни приложения, аз ползвам приложението NotifiCon - Notification Sound Manager app

С неговата помощ имам различни звуци за известия от различните приложения, които аз лично ползвам:

Google Keep

OLX

Viber ... всъщност за Viber не го ползвам, защото той си има вградена функционалност за използването на различна мелодия за звънене и звук за известие при съобщения.

Може да опиташ да зададеш един -два звука за няколко приложения и да видиш как ще се държи телефончето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за сьветите!

След ресет на телефончето всичко си дойде на място!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Като начало върнете заводски настройки, по- горе това е решило проблема. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване