Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Коя програма за проследяване на вайбър ми препоръчвате, само чатовете бих искал да следя? За андроид. И моля, обяснете ми как става инсталирането и какво ми трябва, за да я инсталирам. Искам да упражня контрол над сина си. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Най-лесно е с дублиране на вайбър на компютър.
Друг е въпросът колко е етично това.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за сина ми, който бих искал да наблюдавам. Аз съм баща и се притеснявам. Като приятели сме с него, говорим, но все пак той е в деликатната 14 годишна възраст. Моля ви, помогнете ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Инсталирате си viber на компютъра (предполагам, че е някой Windows - 7-10) и с неговия телефон удостоверявате вайбъра на компютъра.
Това е накратко казано

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Тодор123 написа:

Искам да упражня контрол над сина си.

Eми прибери му смартфона и ти е мирна главата.
Аз на моят син нямам намерение да му давам смартфон, купил съм му обикновен мобилен телефон с бутони.
Вкъщи съм му дал отделен компютър само за него, но вкъщи е друго, знае че татко е зад стената и може да влезе във всеки момент и да гледа кво прави.
Скоро той ме пита кое как се накзвало и му свалих наказателния кодекс да го чете ако иска.
Накарай го твоя направо да го научи член по член и го изпитвай, те това ще му отвори очите какви глупости да не прави.
По-добре е да успееш да го убедиш защо не се правят някои работи и какви са им последствията, отколкото да се самозалъгваш че с следене ще му попречиш да не прави глупости.
Аз като бях ученик нямаше интернет и смартфони, ама ги правех разногледи даскалиците, до такава степен че им писна и ме изключиха в 10-ти клас с намалено поведение. Бях спрял да ходя на даскало 15 дена и се бях чупил, та и полицайте не можеха да ме намерят. 
Но моят баща тогава, вместо да си говори с мене, беше прекалено загрижен пари да изкарва Волга да си купува. Даже и като смених даскалалото, той пак не си говореше с мене. Толко му е бил акъла, бащи не се избират. И после се чуди що съм им избягал на 2000 км от тях.

Подходът със следенето е грешен. Няма да ти хареса крайния резултат.

Аз на моя син съм му разправял как съм си изкарвал извинителни бележки от докторите с умело симулиране на болести. Как съм накарал един бивш съученик да открадне дневника от учителската стая и в този ден аз съм бил болен и кракът ми не е стъпвал в училище. И даскаличките газ пикаят, ама и кварталния милиционер нищо не можеше да им помогне, щото не съм го вземал аз. Та аз се позиционирам като негов съдружник срещу учителките и директора в неговото даскало. Аз му говоря против даскаличките и го предпазвам от техните действия. Защитавам го срещу тях. Пред декември ходих да му се карам на директора че една даскаличка му говори за религия в час и на следващата седмица, тя го пратила в друг клас докато им допромива мозъчетата на другите деца с нейната католическа вяра. 
Водих го местите избори с мен и му дадох да зачеркне той листа със всичките партии, които аз после пуснах в урната.
Те това е да си му приятел, с него срещу подтисниците, а не да му се караш че се измъква тарикатската от разни ситуации.
Децата усещат кое е нечестно спрямо тях и ако не могат да отреагират, еми може да се разбунтуват срещу мама и тате, щото те са им най-близо под ръка.
Да си му приятел на детето означава да слезеш на неговия акъл и да съумееш да го предупредиш как да не се прекарва с някакво действие, щото депутатите са гласували закон който го забранява, а не защото ти му забраняваш да го прави. Говориш му като чели си негов връстник или поне по-голям брат, а не като татко който лицемерно му се прави на приятел, ама после го следи зад гърба му, с кое циганче флиртува. Ако не икаш снаха циганка, еми трябва да му обясниш защо ти не искаш внучета от този етнос. А не да чакаш някоя да е съгласна да му пусне, щото те на неговата възраст се женят даже и после да се вайкаш. Аз на моя съм му казал че като стане на 18 години ще има право и негърка да си вземе ако иска, само че на мен не трябва да ми я сервира нито нея, нито децата които ѝ е направил. И му обянявам защо той ще се е прекарал да има деца които ще са отхвърлени от белите белгийци. А в даскалато му обясняват точно обратното, че всички сме били човешки същества и не трябвало да сме расисти и дрън дрън та пляс. Та да се прекара и да си вземе някоя с която е невъзможно да иматдеца които му приличат на него. Просто защото на богатите капиталисти им трябва постоянно евтина ръботна ръка и искат имигранти да нахлуват тука.

Да бе, твоят син ще порасне със сигурност, ако не си успял да му отвориш очите от сега, еми той  и като пълнолетен пак може да почне да се боцка с хероин или да пропуши. Тогава как ще го следиш, а ?
Прибирай му смартфона и му кажи, че аз съм ти казал така да постъпиш.
А ако си мека Мария, еми ще го изпуснеш, други ще му формират съзнанието вместо тебе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Тодор123
      Имам такъв въпрос. Може ли вайбър по някакъв начин да ме показва с часове че съм онлайн,  без да пиша или да говоря? Просто да ме показва за другите потребители че съм онлайн? На компютър например ако е инсталиран вайбър или как? Има ли такъв начин с часове да ме виждат че съм онлайн без да пиша или говоря по вайбър?
    • от Bbt_sm
      Здравейте. Опитвам се да си инсталивам viber на компютъра, но нямам viber на телефона. Как да си го инсталирам?
    • от Моника Методиева
      Здравейте! Имам въпрос относно онлайн статуса във Вайбър. Показва ми че съм била на линия в 1ч през нощта снощи, а аз дори не съм докосвала телефона. Снощи ми свърши нета на максимална скорост, а през нощта са спрели и Wi-Fi. Сутринта като пуснах Вайбър около час не успя да се свърже към мрежата. Та как се получава да съм била на линия без да съм пипала телефона изобщо? Приложението ли се е бъгнало нещо или телефона? Сега ту се свързва, ту отново губи връзка... Благодаря ви предварително!
    • от Fantastic Lady
      Здравейте!
      Прочетох, че ако телефона ми попадне в някой, то той може да направи така, че всичко от вайбъра ми да излиза на неговия компютър/лаптоп , ако първо той е свалил вайбър на устройството  си и след това е регистрирал моя номер на това приложение на компютъра си – изисква се код за потвърждение(изпраща се на моя телефон) И ако телефона ми е в чужди ръце – този човек може да направи това, след което на неговия комп да излиза ВСИЧКО от моя вайбър
      Въпросът ми е следния – има ли начин да разбера дали някой вече е направил това – дали е получил код на моя тел и дали някъде някой вече не ми чете всичко от вайбъра на телефона? Как да разбера дали е генериран такъв код на моя тел
      Второ – как да разбера дали е направена настройка на моя вайбър да се изпращат копия от съобщенията ми на нечий мейл, и др
      И трето – как да се деактивира функцията на вайбъра да не се вижда от къде (като място) се изпращат съобщенията?
      Благодаря предварително за отделеното време!

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване