Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди време излязох с две момчета и една приятелка, но си взехме водка и аз се напих и се натисках с едното. Сега няколко месеца по късно един приятел каза на това момче че го мисля за негър албинос. Какво да направя? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anonim123 написа:

Преди време излязох с две момчета и една приятелка, но си взехме водка и аз се напих и се натисках с едното. Сега няколко месеца по късно един приятел каза на това момче че го мисля за негър албинос. Какво да направя? 

По безсмислен и нелеп въпрос не бях срещал, честно! :D Най-малкото защото не си уточнила изобщо дали имаш чувства към онова момче с което си се натискала, а и ако нямаш не мисля че следва нещо което да направиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно си бременна и ще трябва да се омъжиш за него.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е албинос в такъв случай расизъм не може да се намери в ситуацията. Предполага се, че бебето ще е бяло така, че ваще няма да те изгонят. (Но за всеки случай реши една решетка на Пънет да видиш дали  цвета на кожата ще е светъл.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, KOCKAR написа:

По безсмислен и нелеп въпрос не бях срещал, честно! :D Най-малкото защото не си уточнила изобщо дали имаш чувства към онова момче с което си се натискала, а и ако нямаш не мисля че следва нещо което да направиш.

Разкажи на баща си какво сте правили и той ще ти даде най добрият съвет.

• Харесва ми 2
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Колев60 написа:

Разкажи на баща си какво сте правили и той ще ти даде най добрият съвет.

По пътя на ТВОЯТА логика, ти също може да попиташ баща си за същият отговор. ^^

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, KOCKAR написа:

По пътя на ТВОЯТА логика, ти също може да попиташ баща си за същият отговор. ^^

Пишлигар!

Баща ми отдавна го няма на този свят, а аз съм ти прадядо. Като ти чета глупостите, едва ли ставаш за студент, камо ли за чужда държава.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Колев60 написа:

Пишлигар!

Баща ми отдавна го няма на този свят, а аз съм ти прадядо. Като ти чета глупостите, едва ли ставаш за студент, камо ли за чужда държава.

Ти като си толкова възпитан мъж, питаш ли дали моя баща е жив? Сдържай се с цитатите ти, защото не съм аз този който започна пръв да бълва обиди по чужд адрес!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, KOCKAR написа:

Ти като си толкова възпитан мъж, питаш ли дали моя баща е жив? Сдържай се с цитатите ти, защото не съм аз този който започна пръв да бълва обиди по чужд адрес!

Я покажи с какво съм обидил момичете бе келеш! Виждаш ли някъде в поста ми към нея, с нещо да съм я обидил? 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Колев60 написа:

Я покажи с какво съм обидил момичете бе келеш! Виждаш ли някъде в поста ми към нея, с нещо да съм я обидил? 

Остани си с здраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прикалихте всички, и за това стоп!:stop:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново отварям темата, и се надявам  дискусиите, ако има такива, да се провеждат нормално, без да е нужно отново да се намесвам!

Приятен ден!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.