Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, j5 2017... тая машинка ме побърка не ми отваря ел. книгите, пробвах всички райдари и формати и не и не... изписва непълен или грешен  формат, или няма програма с която да се отвори файла... даже ги разархивирам и пак не става, фабричните върнах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много зависи софтуера за какъв формат е предназначен и книгите, които се опитвате да отворите в какъв формат са.

Прочетете това, ще ви е полезно.

http://ivytechnoweb.net/read-books-android-1-part/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този го намирам за най-полезен и го ползвам отдавна: eReader Prestigio: Book Reader

Иначе пробвал ли си на компютър, чете ли ги правилно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че на телефона не могат да се отворят, независимо от формата и от приложението, а жената иска да ползва тел като електронен четец :)

Не знам дали има някакво значение, но проверили ли сте дали няма някоя  налична актуализация на андроид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Иваа написа:

Здравейте, j5 2017... тая машинка ме побърка не ми отваря ел. книгите, пробвах всички райдари и формати и не и не... изписва непълен или грешен  формат, или няма програма с която да се отвори файла... даже ги разархивирам и пак не става, фабричните върнах...

Инсталирате някой reader примерно Fbreader, CoolReader или Alreader, стартирате го, през него намирате книгата която сте свалили(може и zip архив с няколко книги в него) и това е, може да добавите в него каталога на Читанка като мрежова библиотека и направо от програмата да търсите и сваляте всичко от Читанка и трите посочени програми го умеят това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване