Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Знам, че са нови на пазара и все още нямат покритие из цялата страна, само в големите градове както се вижда на картата с покритието Линк. Имат си сателитче и офертите им за мобилен интернет са на добра цена разбираемо все пак сега започват и няма как да се конкурират с другите оператори, но някой ако им е ползвал мобилните услуги да сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от laemmchen
      Здравейте, някой има ли идея как да настроя приемника ZHD-200 за сателитен сигнал през Unicable? В мрежата намирам описани само настройките за DiSEqC и/или stacker, а технологията Unicable/Уникабел не е толкова нова и би трябвало да я поддържа.
    • от Даниела Павлова
      Здравейте,
      Как да променя аудиото на канал на Булсатком на английски? И ако промяна един канал аудиото и на всички ли други канали които имат английски език ще тръгне такова аудио.
    • от Живко Христов
      Търся да закупя или в електронен вариант, ксерографирано копие  или в какъвто и друг вид книгата "Проектиране и изграждане на оптични мрежи."  Автори: Angel, Toshkov. професор в Бургаския свободен университет. Прерових целиян нет и почти всички онлайн книжарници , но не се предлага на пазара.
    • от MonteMusiC
      Здравейте имам следния проблем от два месеца и искам да го споделя със вас, ако може някой да ми помогне... А проблема е: Прекараха ми интернет като ми понтираха отвън нано антена (не със във град, а едно село) и още от първия ден започна да ми прави проблеми. Първоначално бях само на кабел интернета прекасваше и по някой път спираше и се налагаше да изключвам и включвам адаптера на нано антената за се оправи интернета. Извиках техниците на Булсатком. Дойдоха гледаха, гледаха и ми казват ще проблема ми е от това, че към нашата къща идвало по-голямо напрежение (ток) не 220V a 240V и това смущавало нано антената, защото сме близо до транформатор (трафопост). И така закупих си рутер и пак прави същия проблем извиках пак техниците казват ми проблема ти е рутера ( в чисто новия рутер) оставих го на майтор ъпдетваха му firmware на рутера и пак прави същия проблем. Ако проблема е от голямото напрежение, аз мисля, че трябва да имам проблеми със всички уреди в къщи или по-точно да ми гърмят или изгарят. Но аз мисля, че просто трябва да се премести тази нано антена.  
    • от Rzin
      Здравейте,
      Омръзна ми от кабели и от това да ги късам. Затова искам следващите ми слушалки да са безжични. Засега съм се спрял върху няколко модела:
      Sony MDR-RF855RK
      JBL T450 BT
      Sony MDR-RF865
      Sony Headset MDR-ZX220BT
      Philips SHB3185
      Бюджетът ми е до 150, +/- десетина лева. Искам да ги използвам както на стационарния компютър за разговори в Skype, Discord, и т.н. (което означава, че трябва да вървят с микрофон), така и към смартфона ми. Искам да са тип "буркан", защото тапите ми дразнят тъпанчето и ми почистват ушите без да имам желанието за това. Най-важният фактор е дали басът е достатъчно дълбок и колко време ще издържат на едно зареждане. Интерфейс за контролиране на звука по слушалките е плюс, но мога да мине и без него за цената на другите две неща.

Само петте чифта по-горе попаднаха в изискванията и са според вкуса ми, но съм отворен отвсякъде за предложения.

Благодаря за помощта.

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване