Премини към съдържанието
И. Кафеджи

Спешно помощ за писане на код за Сварка !

Препоръчан отговор

Здравейте ако темата не е за тук моля преместете е...... И тъка започнах с Unity дойде ми на ум, че мога да направя Сварка...... Започнах направих целия дизайн всичко менюта и т.н.

Обаче целия код за раздаване на картите и проверка на картите не мога да го направя на C# ако някой се е занимавал с нещо подобно и знае как може да стане да споделя ако може..... или пък ако някои знае друга платформа с която би ми било по лесно да е направя ще съм ви много благодарен.

Благодаря предварително !!!! :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За андроид платформа ли искаш да направиш игра? Освен Unity погледн и Godot Engine, GameMaker: Studio и много други има...

Ти имаш ли някаква базиста основа или проста искаш да копираш код?

Погледни това: C# Programming Challenge: Shuffle & Display Cards PART 1 (dynamically generate PictureBoxes)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Mr.n0b0dy написа:

За андроид платформа ли искаш да направиш игра? Освен Unity погледн и Godot Engine, GameMaker: Studio и много други има...

Ти имаш ли някаква базиста основа или проста искаш да копираш код?

Погледни това: C# Programming Challenge: Shuffle & Display Cards PART 1 (dynamically generate PictureBoxes)

Да искам да е за андроид.... този клип го прегледах но не ми върши работа. Ако някой може да го направи кода или да ми го прати за даване по 3 карти ако са от един тип картите да ги смята и който има по-висока карта печели.... това е общо взето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване