Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ако темата не е за тук моля преместете е.  Тъка  трябва ми някой доста начетен човек който да ми помогне с това нещо:
>>>>
Правила
-------------
На всеки играч се раздават по три карти по посока на часовниковата стрелка. Всяка карта има определена числова стойност, като побеждава този играч, който има най-голям брой точки.
Стойността на точките се изчислява по следните правила:
1) Всяка карта от 7 до 9 е толкова точки, колкото е нейното число.
2) Картите 10, J, Q, и К носят по 10 точки.
3) Асата носят по 11 точки.
4) Картите от един цвят имат толкова точки, колкото е сбора им. Например:
Q, K и 10♠ носят общо 20 точки, а 10♠, 8♠ и K са общо 18 точки;
5) Асата могат да се комбинират независимо от цвета си т.е. два асака са 22 точки, три са 33 точки
6) 7♣ се нарича "Цецо Йончев, Чечак, чотора, шпока или Йончо" и тя може да се комбинира с всички останали карти, като носи по 11 точки. 
8 ) Три седмици носят 34 точки и е най-силната комбинация в игра.
9) Три еднакви карти са комбинация, носеща толкова точки, колкото е водещата карта. Например, три осмици носят 24 бройки /3х8=24/: три дами носят 30 бройки /3х10=30/ и т.н.

Примери
--------------
7, 9 и 9♣ носят общо 9 точки ( това е най-слабата ръка ) ;
10♠, 10 и 10♣ носят общо 30 точки;
8♣, K и 9 носят общо 10 точки;
K, 9 и Q♣ носят общо 19 точки;
Q♣, Q и 9 носят общо 10 точки;
А♠, А и 10♣ носят общо 22 точки;
8♠, А и 7♣ носят общо 22 точки;
10, 9 и J носят общо 29 точки;
Q♣, Q и Q носят общо 30 точки;
7♣, K и K носят общо 31 точки;
7♣, А и A носят общо 33 точки;
7 и 7 без значение боята носят общо 23 точки;<<<<

дали някой ще може да ми помогне с тези примери да ги превърнем в PHP ili JavaScript и да го превърнем в игра за Андроид или Pc. По точно ако желаете посетете играта свара и ще видите за какво нещо имам предвид. Няма да е същата но ще е на този принцип  Предлагам и заплащане на човека който ми помогне ! 

Благодаря предварително ! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо си решил за php-то? Не съм чувал мобилна игра или десктоп на php. Сигурно има , но по-скоро е екзотика. Определи си за какво искаш да е играта. За направата на подобна игра , не се искат кой знай какви умения и да си кой знай колко начетен. Но със сигурност трябва да имаш свободно време , което е дефицит при програмистите. Подобно проектче само заради технологиите би било скъпо, въпреки че е не е нищо особено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.02.2019 г. в 10:00, Jivko Jelev написа:

А защо си решил за php-то? Не съм чувал мобилна игра или десктоп на php. Сигурно има , но по-скоро е екзотика. Определи си за какво искаш да е играта. За направата на подобна игра , не се искат кой знай какви умения и да си кой знай колко начетен. Но със сигурност трябва да имаш свободно време , което е дефицит при програмистите. Подобно проектче само заради технологиите би било скъпо, въпреки че е не е нищо особено.

Ами дай някакво предложение тогава на какъв език мога да е направя или на каква платформа  ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелю, най добрите отговори на твоите въпроси са в гугул. Ще видиш много мнения и ще си избереш най-подходящото. Аз като JavaScript-ар бих ти предложил мобилното предложение да е на React Native с Node.js - Express.js. За десктоп приложение може да ползваш Elektron.js . Но без да знаеш JavaScript едва ли ще се справиш. ЕДИТ- Това не са най-добрите варианти , тоест аз бих ги ползвал заради моите налични знания, така че и е ясно че и мнението ми е пристрастно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Jivko Jelev написа:

Приятелю, най добрите отговори на твоите въпроси са в гугул. Ще видиш много мнения и ще си избереш най-подходящото. Аз като JavaScript-ар бих ти предложил мобилното предложение да е на React Native с Node.js - Express.js. За десктоп приложение може да ползваш Elektron.js . Но без да знаеш JavaScript едва ли ще се справиш. ЕДИТ- Това не са най-добрите варианти , тоест аз бих ги ползвал заради моите налични знания, така че и е ясно че и мнението ми е пристрастно.

Добре благодаря ти много за отговора ще се радвам ако още някой даде своето мнение ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване