Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер колеги някой

ще може ли да ми помогне. Имам следните питания.

1.как мога руутна Huawei p9 lite VNS_L21без да е отключен bootloader-а (четох че един колега беше споменал че можело да се руутт-не без да се отключва)

2. как да отключа bootloader-а без кода койъо ми трябва понеже сайта  на huawei дето се вземаше кода вече функционира. Гледах че има програми за получаване на тоя код ама се заплаща. някой ако знае програма или друг начин ще съм много благодарен 

п.с благодаря за помоща предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ти е роот ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е сложно за тия телефони

Виж Тук ..................ЛИНК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега ще погледна благодаря

никъде не видях за отключване  на bootloader-a или да го руутна без отключване другото го знам само отключването ме мъчи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ЛИНК

На моето Леново от подписа съм слагал и пробвал над 50 къстъмни рома ................не се занимавай :) Като имаш в предвид ,че при мен съм с медиатек процесор и лесно като 2+2 .Всички къстъм ромове имает некви бъгове ,в началото може да не се проявяват ама после :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма да ми е първия телефон който съм руутвал ама тоя ме измъчва

благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С ква версия на андроид си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега разбрах ама аз ли съм прос или... аз нямам такъф код за bootloader-а и не видях инфо за инсталиране на twrp и двата линка са еднакви де то ми даде

EMUI 5.0.3 

android 7.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам на Samsung S6+ повече от година и половина custom ROM и никога не съм имал проблеми или бъгове. Всичко зависи от това как е направен самия ROM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така си е :) Ама мен лично ми е втръснало .................само самсунга не ми е руутнат .........какво ли не съм правил Леновото и таблета :) ...........единствения гъдел е ,че махаш повечето ширпотреба като софтуер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най ще е лесно как да се сдобия кода за отключване без да се налага да плащам  в сайта който ми даде намерих много полезна информация но не и начин или аз съм прос и така де как да го получа без да се налага да плащам и нещо българско няма ли и по опростено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без код е много трудна работа. Въпреки всичко опитай с тази програма:http://www.uo5oq.com/forum/showthread.php?t=3889

Форумът е руски ,но се разбира .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ама искат някакви кредити да платиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В 4pda хората много грамотно обясняват как се прави всичко за тоя модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване