Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет.

Моля за съвет - Лаптопа ми е Lenovog50 с 4гб рам и се прецаках  като закупих още 4 гб рам с идеята да го подсиля с 8гб  но проблема е ,че на втория слот има прорезчета за рамта но онези "телчета" така да се изразя чрез които щраква ги няма.Не е носен никога в сервиз така е закупен.Как мога да оправя това освен да закупя цяла 8гб, имали вариант някак да се слага или аз не мога да ги сложа?

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А можеш ли да дадеш снимка ?От къде си го купувал тоя лаптоп ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай пълния модел с всички останали букви и цифри. G50 е серията с десетки модели, как да отгатнем кой точно е твоя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Ивайло Димов написа:

А можеш ли да дадеш снимка ?От къде си го купувал тоя лаптоп ?

Купен е от технополис 2015-та 

преди 25 минути, Raze написа:

Дай пълния модел с всички останали букви и цифри. G50 е серията с десетки модели, как да отгатнем кой точно е твоя?

Lenovo G50-30 /80G00186BM/, N2840

54433988_598141970657974_2601025369754566656_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яко си се преебал ,според спецификациите тоя лаптоп има 1 слот ,който може да поеме 8гб 1 плочка !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре му сложи SSD вместо RAM памет, ще работи много по-добре. Реално с този двуядрен бюджетен процесор от калкулатор няма смисъл от увеличаване на RAM памет. Ако искаш да работи по-добре, вземаш по-мощна машина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекарал се е с тази 2-ра плочка .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,Кофти работа.Благодаря ви за бързите отговори!

Имам едно питане,рам-та я купих от един човек тъй като не иска да ми върне парите за нея ми каза да питам в сервиз за подмяна - аз да дам две по 4гб за да ми даде цяла 8

според вас това възможно ли е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли някой ще се съгласи на подобна замяна. Както ти казах, с това увеличаване на паметта на този калкулатор нищо няма да се промени. Гледал ли си в task manager колко ти е максималната заета памет при работа, че реши да я увеличаваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С допълтелно рам ъпсурд е да се подсили лаптоп може само да сложиш ако си геймър но за бързина дума да не става . Както писаха по -горе можеше едно евтино ССД да купиш за бързина дал си парите на вятъра ако можеш да я върнеш рамта късмет . Трябваше първо да питаш тук преди да купуваш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реално този лаптоп и ССД да му сложиш нема да усетиш разлика кой знае каква в работата ,процесора му е ужасно слаб .Не наливай повече пари в тази машина !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
    • от aivanov1
      Здравейте! Днес ми направи впечатление един проблем с телефона ми Samsung J7 2017. Когато прозвучи нещо от говорителя (независимо дали е тон на звънене, мултимедия, уведомления и прочие), звукът отначало си тръгва нормално (в случая на max), а след няколко секунди започва драстично да намалява докато не стане много тих. Гледах настройките – всичко е наред. Моля за помощ!
    • от n.mihaylov1996
      Здравейте! Имам следния проблем реших да си поръчам ново PC, след като му инсталирах Windows 10, пуснах Benchmark valley и винаги когато стигне до теста на GPU-то и компютъра се изключва и немога да го включа веднага. Съмнява ме захранването, но искам да чуя и вашето мнение. 
      Motherboard:ASROCK B450M-HDV AM4
      CPU:AMD Ryzen 5 1600 (3,2GHz)
      GPU:Gigabyte RX-580 4GB
      RAM:2X4G DDR4 2666 KINGSTON HYPEX
      PSU:Makki PSU ATX-500W MAKKI-ATX-500-B-PCIE

• от Plamen Sedlarski
      Здравейте когато включвам компютъра с една плочка рам памет 1x8 2400 се вкючва , а когато поставя 2 плочка пак същата включва се и след 5 секунди изгасва и досега не е правило проблеми така!!!
    • от GermanecaBG
      Здравейте! Пред мен има два лаптопа. Единият е по-стар Asus X501A, а другият сравнително нов на 18 месеца ASUS X540SA. Разглеждах дъното на двата лаптопа с програмата CPU-Z и ми направи впечатление, че на по-старият модел му показва пълна информация за РАМ паметта (слотове, производител и т.н.). Докато на уж по-новият модел такава информация липсва. Дали има вероятност на модела Asus X540SA РАМ паметта да е запоена или менте? Ще покажа снимки.
      Ето тук е инфо за Asus X540SA

Ето и за модел Asus X501A
      exotic girl names and meanings

Лаптопите не съм ги отварял!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване