Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте група. Имам огромен проблем с смарт часовник microwear H1. Надявам се някой да може да помогне. В сервиз преди време беше преинсталирам софтуера с някакъв руски. Нямаше никакви проблеми около месец. От 2 дни се включва автоматично gps-a, аз го изключвам и той веднага се включва. И батерията държи по има няма 2 часа. Някой знае ли как може да бъде отстранен този проблем ? Сервиза вече не работи. А и този път викам да попитам първо тук. Благодаря предварително. Телефона ми прави снимки по 10мб и посмъртно не мога да кача.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте да обновите софтуера на часовника:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Gearbest са предоставили и пакет за актуализиране:
Microwear H1 smartwatch phone software & upgrade kits

Забележка: Трябва да се логнете в сайта на Gearbest.
ПП Качих архива на yandex:
https://yadi.sk/d/cEFpXlCySqzLtw

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А къде мога да прочета как се прави актуализацията ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във виидеото

Settings>About Watch>Storage space>Install Now

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Ndishev написа:

Телефона ми прави снимки по 10мб и посмъртно не мога да кача.

Снимки могат да се качват на много места, а само като примери:

https://imgbb.com/

http://picbg.net/login.php (max. 2.5MB на снимка)

https://imgur.com/

Отделно, за оразмеряване на изображения има множество онлайн инструменти, не изискващи изтегляне на каквото и да било... online image resizer - Google

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да се зададе на телефона да прави снимките с по-ниска резолюция и качество - трябва да се влезе в настройките на камера приложението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
      Здравейте!

От известно време забелязвам, че еквалайзерът в приложението на google "Play Music" отсъства. Какво се е случило, вече и за това ли трябва да се плаща, или просто е премахнат напълно? С Андроид 9 съм и всичко по телефона е актуализирано. След последната актуализация преди седмици на Play Music еквалайзерът, който се намираше в "Настройки" изчезна. Някаква информация по въпроса? 
    • от Иван 12
      Здравейте , търся си телефон до 400 лева. За сега съм се спрял на Samsung Galaxy J6 2018 и ASUS Zenfone Max Pro. 
    • от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
    • от andrei2250
      Здравейте, днес ми преинсталираха лаптопа слагайки ми windows 10 Pro N, всичко върви супер с изключение на това, че не мога да прехвърлям файлове чрез usb в телефона и от телефона, абе въобще нищо, само се зарежда,  някакви драйвери иска. Надявам се някой да може да ми помогне.
      Поздрави!

забравих да спомена - телефона ми е galaxy a3 2017 
    • от miriami
      Здравейте! Надявам се да не досадя с тази Нокиа 5... Нова ми е. От няколко седмици- вече може би 2-3. Свикнах й горе-долу, но ми е все още особена. Днес пуснах ъпдейта за Андроид, който ми висеше на дисплея, откакто си взех телефона. Не мога да кажа, че 8.0.0. ми харесва. Със 7.1.2 вървеше сто пъти по-бързо и изглеждаше по-добре. Сега всичко е в черно-бяло до сиво, някак много безцветно и отблъскващо. На всичкото отгоре телефонът забива- по-бавно зарежда приложения и страници, прави едно прескачане при скролване на лентата, камерата е различна и въобще цялата работа се оказа едно голямо разочарование. Търсих някаква информация в нета, но попаднах на едно единствено клипче, което се отнася до връщане към 7.1.2, но то засяга Пиксел и Нексус. В забележката под него зачетох, че желанието за връщане към 7.1.2 може да се дължи не на несъвършенства на 8.0.0, а на необходимостта от ъпгрейд. Някой да ме посъветва нещо? 
  • Дарение

• Добави ново...