Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аудиото по принцип ми е мъгла. Дразни ме следната ситуация: имам два броя от genius sp-hf160 ( знам че са по 10 лева и трябва да се радвам че изобщо издават шум за тези пари, но дефакто бих казал че звука е по-качествен от други в пъти по-скъпи, а и ги ползвам точно колкото да издават някакъв шум). И при двете бройки има един и същи проблем - включени и без да се подава сигнал издават статичен шум, и то сравнително силен и дразнещ. Пробвани са на 2-3 лаптопа и на 2-3 ПС-та, с уин 7, уин 10, различни дравери ... все същото. Проблема го няма ако използвам захранване от контакта със зарядно от телефон например. Също така ако 3.5 жака е в единия лаптоп а УСБ-то в другия. Евентуална причина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, zlinaka написа:

Проблема го няма ако използвам захранване от контакта със зарядно от телефон например. 

Причината е в захранването, както и сам си написал, ползваш с друго захранване и нямаш проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, AAUUXX написа:

Причината е в захранването, както и сам си написал, ползваш с друго захранване и нямаш проблем. 

До там ми стигна акъла да се досетя, въпроса беше по-скоро технически какъв е проблема при захранване от компютър/лаптоп, а и защо като ползвам ток от друга машина няма проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, zlinaka написа:

До там ми стигна акъла да се досетя, въпроса беше по-скоро технически какъв е проблема при захранване от компютър/лаптоп, а и защо като ползвам ток от друга машина няма проблем.

Може би не достатъчна екранировка или филтрация, не съм отварял такива колонки и не мога да кажа категорично в какво е проблема, при всички положения е по - добре ползването с външно захранване, освен че няма да има шумът за който става въпрос ще имаш по - стабилно захранване на колонките сравнено с USB порт на компютър  . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК, благодаря за отговора, мисля да си поиграя и да пробвам това онова като ми остане време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, zlinaka написа:

ОК, благодаря за отговора, мисля да си поиграя и да пробвам това онова като ми остане време.

Слагай някое зарядно от телефон /таблет с минимум 1А ток и няма какво да го мислиш повече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...