Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Емил Илиев

Разместен показател на скорости на колело Drag ZX2

Препоръчан отговор

Здравейте, проблема ми е, че показателят на скорости на заден дерайльор Shimano с 7 скорости са се разместили и сега не показва точно на коя скорост съм. Моля помогнете!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Bryca03
      Здравейте.. Купих си преди 2 коледи колело.. Но се повреди от много падания и темподобни.. Бихте ли ми казали от къде мога да купя евтини части (сайт), защото всъщност съм на 15 и не бих могъл да си позволя нещо по-скъпо, но и не искам да го давам да го поправят, защото ще ми вземат и пари за поправка.. А не искам да взимам пари от родителите си, защото сам съм събирал пари и сам съм си го купил това колело.. 
    • от Person
      Здравейте !  От къде мога да закупя това: http://telestar.bg/kolelo-za-trenirane-na-ratcete-i-krakata-v-domashni-usloviia-dual-bike-267.html . Трудно подвижен съм и почти не излизам от къщи. Звънях на този сайт, но ми казаха, че МОЖЕ да го имат след 15-и март. Предполагам, че и други предлагат подобен уред, но как да ги намеря ?
                              Благодаря !
    • от Костадин Колев
      Здравейте,
      Имам желание да сменя текущия си интернет доставчик (Vivacom, ADSL). В града ни (Пещера) има няколко доставчика: областната "Телекабел", М-Тел и БулСатКом (и Vivacom с тяхната ADSL интернет услуга, разбирасе). Доколкото прочетох в сайта на "Телекабел", те предлагат само пакети интернет+телевизия, което мен не ме устройва, тъй като към момента телевизия не ми трябва (а и плановете им не ме устройват като предлагани интернет скорости за съответна сума). Остават М-Тел и БулСатКом. Доколкото разбрах, БулСатКом със сигурност имат оптика, включително и в блока ни (кабела им минава на около 30-40 см. от входната врата на апартамента ни). За М-Тел не съм сигурен че мрежата им е изцяло оптична и ще трябва допълнително да го проуча. И в този ред на мисли, имам няколко въпроса относно интернет услугите, предоставяни съответно от БулСатКом и М-Тел. А именно:
      1. Скоростите на сваляне и качване зависими ли са една от друга, както при М-Тел, така и при БулСатКом? Тоест - ако примерно съм на план с 50Mbps, от БулСатКом (там пише че скоростите на сваляне и качване са еднакви) и свалям с 40Mbps в даден момент, с колко ще мога да качвам в същия този момент - с останалите 10Mbps, или с 50Mbps?
      2. Бива ли ги рутерите давани от М-Тел? Или ще трябва да си взимам друг рутер, ако избера тях? От БулСатКом не дават рутер, доколкото знам.
      3. Предполагам, че и при двата доставчика няма ограничение за количеството интернет трафик, употребявано за месеца?
      4. Паметта ми ли ме лъже, или от скоро от М-Тел са си намалили скоростите на качване? Наскоро като ги гледах, примерно при план с 50Mbps сваляне, качването беше с 35Mbps. Сега обаче, при същия този план, качването е с 30Mbps.
      5. Четох, а и от онлайн чата на БулСатКом го потвърдиха, че при тях договора е безсрочен. Тоест - мога да се откажа по всяко време, без да плащам неустойки. Наистина ли е така? Или има някакви уловки в това?
      Та, май това са ми въпросите към момента.
      Предварително ви благодаря!
    • от platanus
      Здравейте. Преди 3-4 години в един сайт за продажба на велосипеди видях един изключителен модел. За съжаление обаче не си спомням нито името на сайта, нито марката на велосипеда. Търсих го къде ли не, включително и в чужди сайтове, но без успех.Визуално от снимките и изобщо от сайта си спомням следното:1. Сайта беше български, с много модели и с хубав дизайн.2. Почти съм сигурен, че беше тип "full suspension mountain bike".3. Беше много красив - с разноцветни, но добре съчетани на външен вид части. Рамката му не беше карбонова и не беше много наклонена.4. Беше много скъп.5. Дизайна приличаше на този модел: http://loopele.com/wp-content/uploads/2014/06/black-mountain-bikes.jpg
      6. Външните гуми бяха Schwalbe.Съжалявам, че ви давам толкова неясна информация, но не си спомням друго. Интересуват ме само снимките, не искам да го купувам или нещо друго.Благодаря ви предварително за всяка полезна информация!
    • от D101149
      Здравейте! Някой от Варна има ли идея къде мога да си намеря велосипед на добра цена? 
  • Дарение

• Добави ново...