Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

NGC-8888

Наем в студентско общежитие в София

Препоръчан отговор

Предстои ми пътуване в София с престой за 2 месеца.
Казаха ми да питам в общежитията към университетите за свободен наем. Имало такива.
Някой да знае има ли нещо вярно и ако "да" може ли да ми предоставите малко повече информация.
Звъннах на някои номера, но никой не ми вдига, а до края на тази седмица трябва да се настаня иначе ми се провалят плановете. Квартири има, но масово са с общ санитарен възел, че и скъпи. За хотел да не говорим. Двумесечен наем на боксониера се оказва мисия невъзможна. 

Наистина ми е спешно да получа актуална информация по въпроса. Предварително ви Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

свободни места има 100%

не знам как стоят нещата с наемите  на външни лица 

може би на пазарен принцип

тъй че не мисля че ще е по- евтино 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За цените, ако някой има информация ще бъде полезна.
Предполагам, че цените зависят от категорията на стаята, освен ако не са категоризирани: стандартна, луксозна, единична, двойна и т.н.
Ако приемем казаното, че места има, това е добро начало. Обаче дали се отдават на свободен наем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери във ВТУ-Тодор Каблешков /бившето ПЖИ/. Едното общежитие е за студенти, а другото за външни лица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление няма места. Всички като в синхрон повтарят готвим се за новата академична година и т.нар. "външните наемателите" трябва да освободят стаите до края на август. Лятото е имало възможност, но както каза директорката на общежитията на ВТУ-"Тодор Каблешков": "свърши няма места".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да ви е цена като в общежитие, но ето като варият, ако не сте претенциозен.

https://www.alo.bg/1793603#highlight=евтини+нощувки+софия+10+лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...