Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

C++ Програма за извеждане на сумата и произведението на 2 числа от 0 до 99.

Препоръчан отговор

Реализирайте C/C++ програма, която въвежда числа в интервала от О до 99. Да се изведат сумата и произведението на въведените числа, броят на четните и броят на нечетните числа, както и средноаритметичната им стойност, като за прекратяване на въвеждането на нови числа се приложи символа *.

Моля помогнете ми. :wors::shy11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте! Може ли да ми помогнете как се намира максималнта стойност на ориентиран граф?
    • от Birhan Husein
      Трябва ми функция,която проверява дали в даден ориентиран граф има връзки от вида: паралелни ребра-ребра,които свързват едни и същи възли.В решението ми съм използва представяне на графа чрез списъци на съседство.Прикачил съм до къде съм стигнал.Някакви идеи?
      Source.cpp
      Здравейте! Искам да попитам къде ми е грешката тук. Трябва да направя триъгълник от цифри ето така.
      0 0 0 0 0 0 
      1 1 1 1 1 
      2 2 2 2 
      3 3 3 
      4 4 

4 4 
      3 3 3 
      2 2 2 2 
      1 1 1 1 1 
      0 0 0 0 0 0
      Направих първият триъгълник този: 
      0 0 0 0 0 0 
      1 1 1 1 1 
      2 2 2 2 
      3 3 3 
      4 4 

Но не мога да направя другият. Ето кода за 2рият триъгълник.
      int i,j; for (i = 5; i > 0; i--) { for (j = i; j<=5; j++) { cout << i << " "; } cout << endl; } Това се получава по този начин.  Нямам нули. Може ли да ми кажете къде ми е грешката. 
      Здравейте колеги . Не ми стана много ясно в лекцията за тези опашки , стекове , декове и т.н на C++ .На всичкото отгоре имам и задача за домашно . Ако има някой доброволец да ми каже как става ще му бъда много благодарен ..Прочетох правилата ,че не бива да искам на готово , обаче нямам избор като не знам как става. Задачата е следната :
        / Решението да бъде реализирано чрез динамично изграждане и управление на стек, дек и опашка (с указатели). Не  се допуска използване на class и библиотека STL./
      Да се напише програма и всички необходими функции, чрез които 
      само с едно преминаване през елементите на масив от числа (без използване 
      на допълнителни масиви, само с помощта на опашки) да се изведат на екрана 
      елементите на масива в следния ред: отначало всички числа, които са по‐малки 
      от a, след това всички числа в интервала [a,b] и накрая всички останали числа, 
      запазвайки техния първоначален ред (a и b, се въвеждат като входни данни от 
      потребителя, a<b, както и елементите на масива) 
      здравейте!
      може ли някой да ми каже как ще стане на този код (С++) блок схемата.
      void SpravkaZaTelefoni(Telefon oFlat[], int iTelefonsCount) { system("cls"); //изчистване на екрана int iMarka; //дефиниране на променлива от тип целочислени int iM = 0; //дефиниране и задаване на променлива от тип целочислени cout << "Въведете марка:"; //извеждане на екрана cin >> iMarka; //Въвеждаане на брой телефони Telefon* aStaticArray; //декларираме локален динамичен масив aStaticArray = new Telefon[iTelefonsCount]; for (int а = 0; а < iTelefonsCount; а++); { int i{}; if (iMarka == oFlat[i].broiTel) { //ако има съвпадение, правя запис в масива aStaticArray[iM] = oFlat[i]; iM++;//брояч } } if (iM != 0) //ако iBr е различно от 0 { if (iM > 1) { for (int c = 0; c < (iM - 1); c++) { Telefon swap; for (int d = 0; d < iM - c - 1; d++)// { if (aStaticArray[d].broiTel > aStaticArray[d + 1].broiTel) // ако първото е по-голямо от второто да продължи в скобите { swap = aStaticArray[d]; aStaticArray[d] = aStaticArray[d + 1]; aStaticArray[d + 1] = swap; } } } } for (int i = 0; i < i; i++) //цикъл за извеждане на данни на телефоните { cout << "Марка: " << aStaticArray[i].marka << endl //извеждаме на екрана << "Модел:" << aStaticArray[i].model << endl //извеждаме на екрана << "Цвят: " << aStaticArray[i].cvqt << endl //извеждаме на екрана << "Цена:" << aStaticArray[i].cena << endl //извеждаме на екрана << "Размер на вградената памет: " << aStaticArray[i].raz_vgr_pam << endl //извеждаме на екрана << "Диагонал на екрана: " << aStaticArray[i].diagonal << endl //извеждаме на екрана << "Работа с две сим карти (1-> Да / 0-> Не): " << aStaticArray[i].sim //извеждаме на екрана << "Брой телефони: " << aStaticArray[i].broiTel << endl; //извеждаме на екрана } } else { cout << " НЕ съществува запис с такива параметри !" << endl; } delete[] aStaticArray; system("pause"); }  
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване