Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички!

Имам нужда от малко помощ. Попаднах на една стара тема във форума тук, наречена "Как да издадем книга сами?!". Темата е затворена и не мога да коментирам по нея, затова пиша тук. И така. Стана ми ясно, че ми трябва ISBN номер, който ще си взема от Народната библиотека. Както разбрах, след отпечатването на книгата си зависи от мен как и къде ще я разпространя. Ето тук идва въпросът ми. Как ще определя пазарната й цена? И ако реша, че искам да я пусна за продажба в някоя голяма верига магазини с кого трябва да говоря? Как ще се договорим? Може би ми трябва договор за концесия или друг правен документ? Моля Ви помагайте. 😊

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Gangosa написа:

Здравейте!

Благодаря, но този линк не ми върши работа. Книгата е оформена и искам лично да я разпространя в търговската мрежа на хартиен носител. Без да плащам на издателства. Затова ме интересуват правните подробности. 😊

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от cvetelin76
      Здравейте! Преди няколко години ми се мяркаха по книжните пазари  едни зелени книжки от соца за ак47, сега взех да търся не мога да намеря. Имате ли си на идея къде мога да намеря такава ако ли не нещо подобно на нея? Мерси предварително!
      Резултат с изображение за ак 47 ръководство.url
    • от thejaguar
      Здравейте!
      Ако обичате да четете български автори,

Харесайте PrettySassyGirl (http://www.facebook.com/prettysassygirlcom),

Участвайте в Играта и спечелете една от трите книги, предоставени лично

от писателя Веселин Стаменов.
      Участието в 1.Тур приключва другият понеделник (20.май). Затова, побързайте!
      Повече за играта, правилата и книгите, може да видите в сайта, тук:
      http://prettysassygirl.com/2019/05/играта-3х3х3-1-тур/

• от Красимир Петровв
      Здравейте,
      Търся си черно-бял лазерен принтер с който да печатам вкъщи. Искам да взема такъв,  при който когато му сменям главата да не струва колкото самия принтер.
      Прочетох отгоре - отгоре за принтерите, но повечето теми, които намирам са много стари. Предполагам нещата са се променили от 2010 насам.
      Търся нещо, което да си струва парите. Ще се използва вкъщи, съответно едва ли ще се печатат над 500 страници / месец. Да кажем около 100-200.
      Доста съм ограничен в бюджета, стартирам фирма в момента и искам да си избера няколко и да видя дали ще ги има намалени на черния петък другата седмица.
      За сега съм се спрял на Brother HL1112E. Принтера струва 120 лв, а касетата му за зареждане е 25 лв. Което е приемлива цена за мен.
      Можете ли да ми предложите нещо подобно, защото тази марка я чувам за първи път и изобщо не знам как се държи, а и не успях да намеря много мнения за нея. Принтерите са ми пълна мъгла.
    • от Янна
      Той се надвеси над нея, целуна я по челото.Усмихна се. Не че му беше до усмивки . Просто бе свикнал да предизвиква усмивката и. Но когато видя сините, студени клепачи, и моравите устни, се отказа. Така както тя се беше отказала от живота. .....
    • от RumenTzv
      Здравейте,
      от доста време вече си търся на хартиен носител Малазанска книга на мъртвите Сказание 5 :  Среднощни Приливи на Стивън Ериксън. Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен, тъй като не успявам да я намера налична нито по панаири на книгата, нито в интернет.
      Благодаря ви!
  • Дарение

• Добави ново...