Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте :)

Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!

Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .

Бюджет до 300 лева

Не ползвам слушалки и поради тази причина се обръщам тук за съвет.

Дамата е на 25 години :) и ползва постоянно "тапи" .

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега, ифоните се развиват и им променят изхода за слушалки. Ето ти два примера:

С жакче 3.5 мм https://istyle.bg/apple-earpods-with-remote-and-mic.html

и с новия конектор https://www.citytel.bg/earpods-lightning-for-iphone-11-pro

а ти не си дал модела?

Понеже има много оплаквания от формата на тапите, силно желателно е дамата да пробва първо!!!

И само да не са Хама, Нео, Мидея... ;)

По принцип добрите марки са Стакс, Аудиотехника, АКГ, Байердинамик, Зенхайзер, вече доста след тях Сони, Пионер, Филипс.

Има и добри безжични, размислете за кабелите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, dimiter.iordanov написа:

Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!

Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .

Синът ми е с iPhone 7 и от Коледа е с тези JBL . Имат и микрофон, но са Bluetooth. Много е доволен за сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като марки препоръчвам  AKG и Sennheiser. BTW  По- добре   слушалки,  особено тапи, да се избягват.Дори да струват 1к,  се оглушава много бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип е хубаво да се прослушат, защото не знаем, какво точно търси дамата като звук- иначе тези RHA - MA750 .  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, qrtddt написа:

Като марки препоръчвам  AKG и Sennheiser. BTW  По- добре   слушалки,  особено тапи, да се избягват.Дори да струват 1к,  се оглушава много бързо.

половин година ги ползвах на старото ми леново и изобщо не струват супер са неудобни и повреждат бързо слуха както каза и повече не искам да чуя за тях . Сега съм с тези и съм супер доволен а телефона ми е Samsung galaxy a20e и вадят супер звук и супер са стабилни . https://www.citytel.bg/headset-samsung-galaxy-j4-j400

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Filqka1
      Здравейте !
      От известно време си търся магазин ,от който да си закупя ipbone 11. Разглеждал съм доста оферти с много различни цени ,но отворих pazaruvaj и съответно ми се изредиха много различни оферти от сайтове ,който не съм чувал или пазарувал никога. Офертите наистина изглеждаха доста добри и както всеки човек търся евтиното и се спрях на следната оферта от smartfon.bg - https://smartfonbg.com/apple-iphone-11-64gb-red . Цената е доста подбита спрямо другите пазари и това ме кара да мисля ,че е възможно телефоните ,които предлагат да не са оргинални. Но като погледнем на мненията на хората ,които вече са направили поръчка в техния сайт ще разберем ,че огромна част от тях са позитивни. Това ме кара да се замисля дали си заслужава да спестя няколкото стотин лева ,но да си го взема от онлайн магазин. Какво е вашето мнение и ако някой преди това е поръчвал от там нека разкаже за неговото преживяване.
    • от chilly2
      Здравейте, искам да си купя нови слушалки, но не знам точно какви.
      Ще ги използвам за игране на игри и слушане на музика.
      Нямам допълнителна аудио карта или осиловател.
      Бюджетът ми е между 150-200лв..
      Благодаря за отговора!
    • от FoxterBG
      Здравейте, днес си взех нов iPhone и направих backups от стария телефон и преместих всичко на новия. Всичко се премести успешно без съобщенията. В iCloud-а съм позволил на Message да се запазват ? 

• от Turbocrusher SL
      Здравейте колеги, 
      На скоро си купих Huawei Nova 5t. След около месец употреба започна да излиза някаква черна линия отгоре до долу на екрана. Много е тънка и изчезва след около 5-10 мин. Появява се след около 3-4 часа. Питах тук-там и някои твърдяха, че проблема е в екрана, докато други твърдяха, че е в софтуера. Искам и вашето мнение по въпроса и ако имате идеи за решение на проблема. 
      Благодаря предварително ! 
  • Дарение

• Добави ново...